آرشیو اخبار

اولین جلسه کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران در سال جدید تشکیل شد.
اولین جلسه کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران با رویکرد بررسی شرح وظایف کارگروه تخصصی در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.
۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
[ تعداد بازدید : ۲۰۸ ]
دیدار مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با استاندار محترم زنجان به مناسبت هفته ارتباطات
به مناسبت هفته ارتباطات، مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با مهندس انصاری، استاندار زنجان دیدار کردند.
۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
[ تعداد بازدید : ۱۵۶ ]
شرکت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان استان
با توجه به شعار سال ۹۵ با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و شرکتهای دانش بنیان به عنوان بازوی اصلی در تحقق این شعار، آقای مهندس فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان در محل بنیاد نخبگان استان شرکت نمود.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱۲۸ ]
دیدار مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با امام جمعه محترم به مناسبت هفته ارتباطات
به مناسبت هفته ارتباطات، مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با آیت الله خاتمی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان دیدار کردند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۱۸۴ ]
نشست مشترک مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
همزمان با سفر آقای مهندس سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به استان زنجان، نشست مشترکی میان آقای مهندس فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و ایشان برگزار شد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹
[ تعداد بازدید : ۱۳۱ ]
تشکیل جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
جلسه شورای مدیران ICT استان با حضور آقایان آبنوس (مدیر شعب پست بانک استان)، حدادی (مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان)، جاویدی (مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمالغرب)، جدیدی (مدیرعامل شرکت مخابرات استان)، ناصحی مقدم (رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان)، کواکب الصباح (معاون اجرایی پست استان) و به ریاست آقای فرخی (مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان) برگزار شد.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۵۸
[ تعداد بازدید : ۱۲۱ ]
بازدید مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از نمایندگی شرکت استارت آپ محور  «مپس» در زنجان
آقای مهندس فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از نمایندگی شرکت استارت آپ محور «مجتمع پارس سامانه های دانش پویا (مپس)» در زنجان بازدید نمود.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
[ تعداد بازدید : ۲۷۵ ]

فهرست مقالات

1

The Necessity of Managers' Intelligence in Facing Smart Taxis

تاکسی اینترنتی و هر پدیده دیگری که مبتنی بر فناوری های نوین، نظام های موجود کسب و کار را تغییر میدهد می تواند اثرات مثبت یا منفی اقتصادی و اجتماعی بر شهرها بگذارد. اما مدیران و نهادهای مرتبط تا چه میزان آمادگی مدیریت و مواجهه با چنین موضوعاتی را دارند؟
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

سیستم پیشنهاد دهنده شخصی در محیط وب با استفاده از روش فیلترینگ تعاملی

سیستم های پیشنهاد دهنده از جمله تکنیک هایی می باشد که در حال حاضر در بسیاری از وب ساسیت های مصروف مانند Facebook, e-bayamazion و... مورد استفاده قرار می گیرند در این سیستم ها سعی می شود مواردی از قبیل کالاها افراد و...که مورد علاقه کاربر خاص می باشند. به وی پیشنهاد گردد. این پیشنهاد بر اساس رفتار کاربر در محیط وب و یا دریافت نظر او در مورد آیتم های خاصی صورت می گیرد تا بهترین پیشنهاد نسبت به علاقه مندی کاربر پیش بینی شود سیستم های پیشنهاد دهنده دارای شمای و رویکردهای کلی Collaborative filtering و Content-based filtering می باشند و که همچنین می توان از این دو رویکرد به صورت همزمان استفاده نمود که به آن مدل ترکیبی می گویند در این مقاله به بررسی collaborative filtering (CF( پرداخته و الگوریتمی را ارائه خواهیم کرد که بر اساس همپوشانی کاربران بر اساس این رویکرد عمل می کند در الگوریتم پیشنهادی دریافت بازخورد در راستای بهنگام سازی آیتم های مدنظر و معرفی شده در الگوریتم مد نظر قرار خواهد بود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶