پرش به محتوای اصلی

اخبار

۲۹ پروژه ارتباطی روستاهای استان از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری فاوا USO همزمان با سایر نقاط کشور در شهرستان ماهنشان افتتاح گردید.

۲۹ پروژه ارتباطی روستاهای استان از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری فاوا USO همزمان با سایر نقاط کشور در شهرستان ماهنشان افتتاح گردید.
۱۷ تلفن خانگی و ۱۲ دفتر مخابراتی در روستاهای استان طی مراسمی در شهرستان ماهنشان با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، معاون استاندار و مسئولین اسانی و شهرستانی به مناسبت دهه مبارک و فرخنده فجر انقلاب اسلامی افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسمی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان ماهنشان برگزار گردید از پروژه های ارتباطی این شهرستان با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون استاندار، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین افتتاح بعمل آمد. این اقدام در راستای افتتاح پروژهای خدمات ICT  در ۷۵۹ روستای کشور در سایر استان ها با هدف محرومیت زدایی و توسعه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی صورت پذیرفت.

در حاشیه این مراسم مرتضی شهامی مدیر کل اتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن اشاره به تجهیز تعدادی از مراکز تلفن ثابت روستایی از محل طرح خدمات عمومی اجباری فاوا USO به منظور واگذاری خدمات اینترنت پرسرعت به روستاییان در فاز جدید این طرح خبر داده و اظهار داشت این روند تا جایی که هیچ نقطه بدون ارتباطی در کشور باقی نماند ادامه خواهد یافت.

۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۲۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید