پرش به محتوای اصلی

اخبار

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه استان و استاندار زنجان به مناسبت سفر ریاست محترم جمهور به استان زنجان

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه استان و استاندار زنجان به مناسبت سفر ریاست محترم جمهور به استان زنجان
مهندس انصاری استاندار زنجان در خصوص جزئیات سفر ریاست جمهور به استان اظهار داشت: رئیس جمهور روز چهار شنبه ۳۰ مهر ماه ساعت ۹:۳۰دقیقه وارد فرودگاه زنجان شده و پس از استقبال مردمی از میدان ارک به سمت چهار راه سعدی و خیابان سعدی شمالی وارد ورزشگاه کارگران خواهند شد.


السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

مردم فهیم و متدین استان زنجان

اکنون که نوبت میزبانی کاروان تدبیر و امید به استان زنجان دیار غواصان دریادل، پایتخت شور و شعور حسینی و سرزمین علم و فقاهت، ایثار و حماسه رسیده است، دلها سرشار از امید به آینده، انتظار لحظه شوق دیدار منادی صلح و آرامش و اعتدال و اقتدار را می کشد.

در آستانه این سفر تاریخی از آحاد مردم متدین و فهیم استان زنجان دعوت می نمائیم در مراسم استقبال و دیدار عمومی حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران راس ساعت ۹:۳۰ روز چهارشنبه سی ام مهر ماه در محل استادیوم کارگران زنجان حضور بهم رسانید.

بدون تردید حضور ریاست محترم جمهوری و هیئت همراه در این استان و حضور حماسی و پرشور مردم آگاه در صحنه سیاسی و اجتماعی منشاء خیر و برکت و رونق اقتصادی و توسعه استان زنجان را بیش از پیش فراهم و پایبندی و اعتقاد راسخ مردم به آرمانهای حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری و عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش خواهد گذاشت.


                     علی خاتمی                                                          جمشید انصاری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان                                    استاندار زنجان

  


جزئیات سفر ریاست محترم جمهور به استان

مهندس انصاری استاندار زنجان در خصوص جزئیات سفر ریاست جمهوری به استان در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: رئیس جمهور دولت تدبیر وامید، روز چهار شنبه ۳۰ مهر ماه ساعت ۹:۳۰ دقیقه وارد فرودگاه زنجان شده و پس از استقبال مردمی از میدان ارک به سمت چهار راه سعدی و خیابان سعدی شمالی وارد ورزشگاه کارگران خواهند شد.
وی افزود: جناب آقای روحانی در بعد از ظهر چهار شنبه با جمعی از روحانیون و ایثارگران استان دیدار خواهند نمود.
انصاری برگزار جلسه توسعه و سرمایه گذاری با حضور فعالین اقتصادی را از دیگر برنامه های رئیس جمهور اعلام نمود و افزود: در این جلسه کارآفرینان، مدیران بنگاههای بزرگ اقتصادی و مدیر عامل بانکها به بیان نقطه نظرات و زمینه های مشارکت اقتصادی در طرحهای سرمایه گذاری را عنوان خواهند نمود.
استاندار زنجان ادامه داد: دیدار با نخبگان استان از دیگر برنامه های پیش بینی شده سفر ریاست جمهوری است که در پایان روز چهار شنبه برگزار خواهد شد.
مقام عالی استان اظهار داشت: رئیس جمهور در روز پنجشنبه  از برخی پروژه های در دست اجرای استان بازدید و پس از آن در جلسه شورای اداری استان شرکت خواهند نمود.
شایان ذکر است مصاحبه مطبوعاتی و رادیو و تلویزیونی در محل استانداری آخرین برنامه رئیس جمهور در سفر به استان می باشد.
انصاری تصریح داشت: هر مسئول ارشد کشوری نیز به یکی از  شهرستان عزیمت خواهند نمود.
به گفته استاندار زنجان، آقایان: چیت چیان به شهرستان خرمدره، حجت الاسلام والمسلمین انصاری به شهرستان ماهنشان، مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی به خدابنده، حجت الاسلام و المسلمین یونسی به ایجرود، رضوی رئیس توسعه امور روستایی و مناطق محروم کشور به شهرستان طارم، مهندس سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  به شهرستان سلطانیه  سفر نموده و هر یک در حوزه کاری خود از پروژه ها و طرحهای در دست اجرا بازدید و در دیدارهای مردمی درخواستها و مطالبات ایشان را به رئیس جمهور منعکس خواهند نمود.
مهندس انصاری در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با بیان این مطلب که سازوکار دریافت درخواستها و پیشنهادات مردمی در سفر دولت تدبیر و امید با دولتهای قبلی تفاوت دارد گفت: عموم شهروندان می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۱ با دفتر ارتباطات مردمی رئیس جمهور،  درخواستها،‌ پیشنهادات و مطالبات خود را بیان نمایند.
وی تاکید نمود: در این مرکز، درخواستها و پیشنهادات مردمی توسط اپراتورها ضبط شده و جهت رسیدگی به دستگاههای اجرایی مرتبط ارسال می گردد.
انصاری اظهار امیدواری نمود: با راه اندازی این مرکز ضمن حفظ شان مردمی، شهروندان در فرصت و زمان کمتر، بدون هزینه و مشقت می توانند مشکلات و مطالبات خود را بازگو نمایند.

۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۴۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید