پرش به محتوای اصلی

اخبار

مرحله دوم طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات از دوم تیرماه در استان آغاز گردید.

مرحله دوم طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات از دوم تیرماه در استان آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، دومین مرحله از طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط ۸ دستگاه عضو این طرح و با رویکرد ارتقاء کمی و کیفی خدمات‌رسانی به مشترکین استان برگزار شده است.

 پایش و نظارت بازار ICT در قالب یک طرح کشوری با حضور بازرسین ۸ دستگاه حاکمیتی، نظارتی، اجرایی و بخش خصوصی عضو تفاهم‌نامه پایش و کنترل سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان برگزار می گردد. این طرح با حضور نمایندگان سازمانهای تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، تعزیرات حکومتی، فناوری اطلاعات ایران و نظام صنفی رایانه‌ای کشور، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) ناجا، پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا و شرکت ارتباطات زیرساخت اجرا می‌شود.

ارائه خدمات کیفی در زمان کوتاه و با قیمت مناسب به مردم در حوزه ICT از اهداف مهم دستگاه‌های حاکمیتی و نظارتی است که با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پایش و کنترل سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات بین ۸ دستگاه، زمینه هماهنگی در جهت رسیدن به این هدف فراهم شده است.

​براساس این گزارش با توجه به بازخوردهای مرحله اول اجرای این طرح در آذرماه سال ۹۲، در مرحله دوم پایش، فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهار محور رعایت تعرفه‌های ابلاغی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، رعایت تناسب پهنای باند خریداری و فروخته شده، ارائه سرویس کمی و کیفی مناسب براساس درخواست مشتری و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند.

۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید