پرش به محتوای اصلی

اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال سطح دسترسی روستاییان به اینترنت و تلفن های ثابت و همراه بیش از گذشته ارتقا می یابد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال سطح دسترسی روستاییان به اینترنت و تلفن های ثابت و همراه بیش از گذشته ارتقا می یابد.
به گزارش روابط عمومی ، ˈدکتر واعظیˈ روز دوشنبه در جلسه توسعه زیرساخت استان زنجان افزود: تلاش و برنامه ریزی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر رفع نواقص و مشکلات موجود حوزه ICT است.
به گزارش روابط عمومی ، ˈدکتر واعظیˈ روز دوشنبه در جلسه توسعه زیرساخت استان زنجان افزود: تلاش و برنامه ریزی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر رفع نواقص و مشکلات موجود حوزه ICT است. وی اظهار کرد: علاوه بر روستاهایی که دارای پوشش تلفن ثابت هستند تلاش می شود امسال سطح دسترسی روستاییان به اینترنت و تلفن های ثابت و همراه بیش از گذشته ارتقا یابد. مرتضی شهامی مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در ادامه جلسه گزارشی در خصوص وضعیت مرکز داده استان ایراد نمود. شهامی از پیگیری های مستمر این اداره کل جهت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در استان در آینده نزدیک خبر داد و لزوم همکاری همه دستگاههای ‌ذیربط را برای تحقق این مهم خواستار شد. در این جلسه که در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد استاندار محترم زنجان ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در حوزه ICT استان از وزیر محترم خواست دستور تسریع نسبت به رفع مشکلات مناطق مختلف استان در این حوزه را مبذول فرمایند. این جلسه با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس محترم سازمان ملی فناوری اطلاعات ،استاندار محترم استان زنجان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی،مدیر کل محترم اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۳۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید