پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، ویژه برنامه‌های فرهنگی ، هنری این اداره کل را در ماه مبارک رمضان تشریح کرد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، ویژه برنامه‌های فرهنگی ، هنری این اداره کل را در ماه مبارک رمضان تشریح کرد.
به مناسبت ماه مبارک رمضان و به منظور ترویج فرهنگ معنوی رمضان، اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و معنوی جهت کارکنان نموده است.

به گزارش روابط عمومی، مرتضی شهامی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و به منظور ترویج فرهنگ معنوی رمضان، اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و معنوی جهت کارکنان نموده است. وی برگزاری محافل نورانی انس با قرآن کریم توسط کارکنان اداره کل را از جمله این برنامه عنوان کرد و ادامه داد: همزمان با ماه رمضان محفل انس با قرآن همه روزه در این اداره برگزار می شود. شهامی برپایی نمایشگاه قرآنی نماز را از جمله این برنامه ها در ماه رمضان بر شمرد. مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تصریح کرد: برگزاری نماز ظهر و عصر به جماعت با حضور کلیه کارکنان، سخنرانی، پاسخ به سؤالات شرعی همکاران، جلسه پرسخ و پاسخ در خصوص احکام دین و مسائل روز جامعه از جمله برنامه‌های روزانه در ماه مبارک رمضان است که با حضور حجت الاسلام والمسلمین گنجی اجرا شده است. مهندس شهامی :از صدور بیانیه دعوت از مردم شریف استان در راهپیمایی روز جهانی قدس وحضور کارکنان و خانواده‌هایشان در راهپیمایی آخرین جمعه این ماه شریف در حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین خبر داد. اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در کنار اجرای ماموریتهای محوله خود اهتمام جدی به پیاده سازی برنامه‌های فرهنگی دارد.

۶ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱
تعداد بازدید : ۱۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید