پرش به محتوای اصلی

اخبار

همزمان با هفته دولت صورت می‌گیرد: افتتاح ۱۴۰ طرح ارتباطی و فناوری اطلاعات در استان زنجان

همزمان با هفته دولت صورت می‌گیرد: افتتاح ۱۴۰ طرح ارتباطی و فناوری اطلاعات در استان زنجان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دولت بیش از ۱۴۰ طرح و پروژه ارتباطی و فناوری اطلاعات در استان زنجان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‏شود.

مرتضی شهامی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زنجان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: هفته نخست شهریور ماه، به مناسبت شهادت دو دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهید محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و شهید محمدجواد باهنر (نخست وزیر) هفته دولت نام گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: شهدا همواره زنده و نظاره‎گر اعمال و رفتار ما هستند و همه ما باید با الگوگیری از آنان همه کارهای خود را با نیت الهی و خدمت صادقانه انجام دهیم.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با بیان اینکه خوشبختانه در هفته دولت برنامه‎های متعددی انجام و همچنین طرح‌های عمرانی مختلفی در حوزه ICT استان زنجان کلنگ‌زنی، افتتاح یا به بهره‎برداری خواهد رسید، تصریح کرد: به مناسبت هفته دولت بیش از ۱۴۰ طرح و پروژه ارتباطی و فناوری اطلاعات در استان زنجان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‏شود.

شهامی یادآور شد: غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا و تجدید پیمان با آرمان‏های بلند آنان، ویژه برنامه گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و تجهیز ۱۰۲ مرکز تلفن ثابت به خدمات اینترنت پر سرعت از جمله اقدامات و برنامه‎های مورد نظر در طول این هفته است.

* تجهیز تلفن خانگی ۱۷ روستای بالای ۲۰ خانوار در زنجان

 این مسئول با اشاره به تجهیز تلفن خانگی ۱۷ روستای بالای ۲۰ خانوار و تک خط ارتباطی ۱۰ روستای کمتر از ۲۰ خانوار در استان زنجان، اضافه کرد: تجهیز ۲۲ روستای ۲۰ خانوار به تلفن خانگی شرکت ارتباطات کوه نور از دیگر برنامه‎ها محسوب می‎شود.

وی بیان کرد: شرکت دسته‌ جمعی کارکنان در مراسم عبادی، سیاسی نماز جمعه، انتشار ویژه‌نامه هفته دولت در سایت اداره‌کل و تجلیل از شهدای گمنام استان از جمله برنامه‎های پیش‏بینی شده در این اداره کل به شمار می‎رود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان به تجلیل از کارمندان نمونه اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه عملکرد و خدمت رسانی در داخل اداره کل و معرفی زمینه‎های مشارکت نخبگان و متخصصین در برنامه‎های دستگاه از دیگر برنامه‎های پیش‎بینی شده به مناسبت هفته دولت است.

شهامی با تاکید بر اینکه هفته دولت به عنوان «هفته درهای باز» و ارتباط مردم با مدیران به صورت سهل و آسان است، ادامه داد: تبلیغ و اطلاع رسانی شعار هفته دولت با عنوان «آرامش و امید» به مردم و تبیین دستاوردهای دولت از اهداف این اداره کل در هفته دولت است.

۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۵:۵۶
تعداد بازدید : ۲۷۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید