پرش به محتوای اصلی

اخبار

تأکید مشترک بر توسعه شبکه پهن باند استان در دیدار با رئیس کمیته فناوری اطلاعات مجلس

تأکید مشترک بر توسعه شبکه پهن باند استان در دیدار با رئیس کمیته فناوری اطلاعات مجلس
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در جلسه ای که با حضور دکتر مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم و رئیس کمیته فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان برگزار شد پروژه های جاری و در دست اقدام حوزه ICT در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرایی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دیدار ضمن تشریح برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان زنجان از پروژه های این اداره کل در توسعه شبکه پهن باند استان و نیز توسعه ارتباطات جاده ای و اینترنت روستایی در طی سال 1401 خبر داد. وی با اشاره به شعار سال با عنوان تولید؛ دانش بنیان؛ اشتغال آفرین بر لزوم توجه همزمان به کسب و کارهای فضای مجازی و محتوای فضای مجازی به منظور زمینه سازی برای توسعه موازی عرضه و تقاضای کاربران اینترنت تأکید کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بر تقویت و توسعه کسب و کارهای حوزه ICT و توجه و حمایت از آزادکاران (freelancerها) به عنوان بخش قابل توجهی از فعالان بخش خصوصی این حوزه تأکید کرد و گفت طی جلسات متعدد ظرفیت و انتظارات فعالان آزادکار استخراج شده است و از این نماینده مجلس درخواست کرد با توجه به شعار سال، در اصلاح و تنقیح قوانین حمایتی از این قشر اقدام کنند.

مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم و رئیس کمیته فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از رویکرد و برنامه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بر توسعه شبکه پهن باند در استان و بهره مندی روستاهای فاقد اینترنت تأکید نمود.

در جلسه بررسی پروژه های جاری و در دست اقدام حوزه ICT در استان زنجان با حضور رئیس کمیته فناوری اطلاعات در مجلس شورای اسلامی، علاوه بر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران پست بانک، ارتباطات زیرساخت و پست حضور داشتند.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۳۹
تعداد بازدید : ۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید