پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست پست استان زنجان معارفه شد.

سرپرست  پست استان زنجان معارفه شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، طی مراسمی با حضور مهندس مهری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، مهندس شهامی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، باقری منش مدیرکل پست گیلان و جمعی از مدیران و روسای پست استان زنجان، سبحانی به عنوان سرپرست پست استان معرفی و از خدمات جعفری، مدیرکل سابق پست استان که به درجه بازنشستگی نائل آمده است تقدیر شد.

در این جلسه مهندس مهری با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های بالای شرکت پست در امر خدمت رسانی به مردم، بر اولویت قراردادن سرعت و دقت در فرایند توزیع مرسولات و جلب اعتماد و رضایت عمومی تاکید کرد.
وی در ادامه با اشاره به شعار "پست هوشمند در خدمت مردم " خاطرنشان کرد: گذر از وضعیت فعلی و ماندگاری شرکت پست در گروی بکارگیری بهینه از فناوری های نوین و توسعه خدمات پستی  الکترونیکی است.
مهندس مهری در این مراسم با بیان این که پست در دنیا با توجه به تغییرات فناوری دستخوش تحول گردیده و ماموریت های جدیدی را به خود گرفته افزود: با رشد شبکه های ارتباطی استفاده از خدمات پستی نیز رو به افزایش است.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل چابک سازی را لزوم تسریع فعالیت ها دانست و گفت: پست برای نیل به تحول  و اهداف مقرر چاره ای جز چابکسازی ندارد.
وی درخصوص وضعیت شبکه اظهار داشت: با تلاش مسئولین و تمامی همکاران بدهی ها پرداخت گردیده و وضعیت رو به بهبود است.
رییس هیات مدیره با اشاره به ماموریت اصلی پست عنوان کرد: وظیفه مجموعه ارایه خدمات با کیفیت است و  کیفیت حق مشتری است.
مدیرعامل تغییر در مدیریت استان ها را موجب پویایی و تبادل دانش میان استان ها عنوان و اظهار امیدواری کرد: با همدلی و مشارکت همکاران با سرپرست جدید، پست استان بتواند جایگاه خود را بیش از پیش ارتقا بخشیده و به اهداف مورد نظر دست یابد.

مهندس شهامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان همدلی و صمیمیت خانواده پست استان زنجان را مرهون اقدامات صورت پذیرفته توسط آقای جعفری در طول دوران تصدی مدیریت پست استان دانست و برای مدیر کل جدید آرزوی موفقیت کرد.

همچنین جعفری گزارشی از فعالیت ها و عملکرد خود در استان ارایه و از همکاری و تلاش همکارانش طی این مدت تقدیر و تشکر نمود.
سبحانی، سرپرست جدید پست استان نیز بر همکاری و همفکری تمام همکاران و پویایی و تلاش در جهت اعتلای جایگاه پست استان تاکید ورزید.
در انتها حکم انتصاب سبحانی از سوی مهندس مهری به وی اعطا و و طی لوحی از تلاش های جعفری قدردانی شد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۳۳۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید