پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری دومین جلسه هم اندیشی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان

برگزاری دومین جلسه هم اندیشی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
دومین جلسه هم اندیشی فعالیتهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با حضور آقایان اکرامی نقش، مشاور فناوری اطلاعات استاندار، شهامی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، ناصحی مقدم، رئیس نظام صنفی رایانه ای استان، شهیدی به نمایندگی از پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی، و اوجاقی، رئیس مرکز رشد دانشگاه زنجان در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه تشکیل شد.

دومین جلسه هم اندیشی فعالیتهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با حضور آقایان اکرامی نقش، مشاور فناوری اطلاعات استاندار، شهامی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، ناصحی مقدم، رئیس نظام صنفی رایانه ای استان، شهیدی به نمایندگی از پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی، و اوجاقی، رئیس مرکز رشد دانشگاه زنجان در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه تشکیل شد. از جمله تصمیمات مهم اتخاذ شده در این جلسه، عبارتند از:
- انتخ اب اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به عنوان دبیرخانه، پذیرای طرح ها و ایده های نو در حوزه ICT با هدف جلوگیری از سردرگمی و اتلاف وقت صاحبان ایده ها در دستگاههای دولتی.
-پروژه های «اتوماسیون ارتباطی حقوق و دستمزد دستگاههای اجرایی استان با اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان» و «توسعه کارت شهروندی به کمک شهرداریها» برای پیگیری عملیاتی شدن به تصویب  رسید.
- مقرر شد سازمان نظام صنفی رایانه ای استان برنامه ریزی و پیگیری برگزاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه ICT را انجام دهد.
- مرکز رشد دانشگاه زنجان، به عنوان متولی برگزاری همایش یک روزه «ایده تا محصول و نقش IT در آن» همزمان با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه ICT شد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹
تعداد بازدید : ۳۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید