پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با سفیر کشور دانمارک

جلسه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات  استان با سفیر کشور دانمارک
جلسه مشترک مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، روسای مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، دانشگاه زنجان، و پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی گاوازنگ با سفیر دانمارک در محل اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی استان برگزار شد.

جلسه مشترک مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، روسای مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، دانشگاه زنجان، و پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی گاوازنگ با سفیر دانمارک در محل اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی استان  برگزار شد.
کشور دانمارک از جمله کشورهای برتر از لحاظ شاخصهای IDI است که در حوزه های علوم زیستی، انرژی های پاک و ICT رتبه های خوبی در میان سایر کشورهای اروپایی داراست.
در ابتدای نشست آقای جمیلی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی استان  ضمن خیر مقدم به سفیر دانمارک، از برنامه ها و تجربه های اتاق در دعوت از سفرای کشورهای مختلف و تشکیل جلسات با مسئولان استانی خبر داد.
در ادامه جلسه آقای مهندس فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، پیشنهادهایی را در زمینه های راه اندازی مرکز داده، توسعه زیرساختهای ارتباطی مبتنی بر فیبرنوری، و همکاری مشترک شرکتهای ICT دو کشوردر تولید و توسعه نرم افزار ، مطرح نمود.
همچنین سایر حاضرین پیشنهادهایی جهت همکاری مشترک در حوزه های تابعه خود با کشور دانمارک را بیان نمودند.
در این جلسه آقای Danny Annan سفیر دانمارک ضمن ابراز خوشحالی از سفر به استان زنجان و بازدید از مجموعه پارک علم و فناوری اطلاعات دانشگاه تحصیلات تکمیلی گاوازنگ از تلاش سفارت های دانمارک و ایران جهت شناسایی زمینه های قابل سرمایه گذاری خبر داد.

۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۲۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید