پرش به محتوای اصلی

اخبار

شرکت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان استان

شرکت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان استان
با توجه به شعار سال ۹۵ با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و شرکتهای دانش بنیان به عنوان بازوی اصلی در تحقق این شعار، آقای مهندس فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان در محل بنیاد نخبگان استان شرکت نمود.

در این نشست که با حضور تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط و نیز جمعی از نخبگان، استعدادهای برتر، صاحبان شرکتهای دانش بنیان استان برگزار شد آقای مهندس فرخی از عزم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز برنامه های این اداره کل در حمایت و تقویت شرکتهای دانش بنیان حوزه ICT خبر داد. وی یکی از زمینه های موفقیت این شرکتها را توجه به پروژه های دارای اولویت و نیازمندی های ادارات و جامعه دانست و توضیحاتی در مورد پروژه های دارای اولویت وزارت متبوع خود ارائه نمود.
در این نشست مسئولان حاضر از دستگاه های مرتبط نیز درباره روشها و زمینه های قابل حمایت از فعالان دانش بنیان توضیحاتی ارائه دادند و پیشنهادهایی را برای ایجاد ارتباط بین بخش صنعت، دولت و نخبگان مطرح نمودند.
همچنین نمایندگان شرکتهای دانش بنیان ضمن معرفی توانمندی ها و نوآوری های خود، از انتظارات و مشکلات موجود سخن گفته و انتظارات خود از مدیران و مسئولان دولتی را بیان نمودند.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۳۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید