پرش به محتوای اصلی

اخبار

تشکیل جلسه کارگروه ارزیابی استانی نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای برای تلفن همراه

تشکیل جلسه کارگروه ارزیابی استانی نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای برای تلفن همراه
در راستای برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حمایت از تولید محتوای بومی و اعطای تسهیلات به توسعه دهندگان حقیقی و حقوقی نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چندرسانه ای برای تلفن همراه، و در پی تفویض اختیار در تشکیل کمیته ارزیابی استانی، « جلسه کارگروه ارزیابی استانی نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای برای تلفن همراه » در محل این اداره کل برگزار شد.

این حمایت در چارچوب تفاهم نامه منعقده فیمابین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صندوق کارآفرینی امید و تا سقف تسهیلات 150 میلیون ریال برای متقاضیانی که پیش از این حداقل یک نرم افزار کاربردی و با کیفیت تلفن همراه تولید کرده بودند صورت می پذیرد.
جلسه کارگروه ارزیابی استانی به ریاست آقای مهندس فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور مدیر پارک علم و فناوری اطلاعات دانشگاه تحصیلات تکمیلی، نماینده صندوق کارآفرینی امید استان، نماینده سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، و یکی از خبرگان و توسعه دهندگان با سابقه در تولید نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه تشکیل شد. در استان زنجان 8 درخواست از جانب افراد حقیقی و دو درخواست از طرف اشخاص حقوقی ثبت نام کرده بودند که پس از بررسی طرح کسب و کار آنها در کارگروه مذکور، در مجموع 7 طرح مورد پذیرش قرار گرفت.

۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸
تعداد بازدید : ۲۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید