پرش به محتوای اصلی

اخبار

حضور صاحبان ایده و محصول در حوزه « تولید محتوای چند رسانه ای» و « تولید اپلیکیشن های تلفن همراه» جهت معرفی به سرمایه گذار

حضور صاحبان ایده و محصول در حوزه « تولید محتوای چند رسانه ای» و « تولید اپلیکیشن های تلفن همراه» جهت معرفی به سرمایه گذار
در پی عزم جدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص ایجاد زمینه های رشد و شکوفایی کسب و کار های نوپا و نیز افزایش میزان سرمایه گذاری در بازار تولید محتوا و اپلیکیشن های تلفن همراه، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با فراهم آوردن فرصتی برای صاحبان ایده های نو از سرمایه گذار بخش خصوصی جهت بررسی و انتخاب برخی از این ایده ها و فعالیتها و حمایت های مالی و معنوی جهت شکوفایی آنها، جهت حضور در استان دعوت به عمل آورد.

در این نشست که با حضور نماینده شرکت همکاران راه پویان همتا (همراه وس) به عنوان سرمایه گذار در حوزه خدمات ارزش افزوده به خصوص تولید محتوا و اپلیکیشن های همراه، و نیز فعالان بخش خصوصی استان و صاحبان ایده و محصول در حوزه « تولید محتوای چند رسانه ای» و « تولید اپلیکیشن های تلفن همراه» در محل اداره کل ارتباطات و فناوری استان زنجان برگزار شد، تعدادی از ایده های نسبتاً بالغ که دارای آمادگی نسبی برای ورود به بازار بودند توسط شرکت مذکور جهت سرمایه گذاری انتخاب شد.
در ابتدای این نشست، نماینده شرکت مذکور ابتدا به توضیحاتی در خصوص میزان و حجم سرمایه و سود و ابعاد بازار تولید محتوا و اپلیکیشن های تلفن همراه پرداخت و به سؤالات حاضران پاسخ داد. سپس طی جلسات متعدد دوسویه میان صاحب ایده یا محصول با سرمایه گذار، بررسی ایده یا محصول انجام پذیرفت و راهکارهای قابل اتخاذ برای ورود آنها به بازار ارائه شد. از میان بیست ایده مربوط به دوازده گروه، دو ایده جهت سرمایه گذاری انتخاب گردید.

۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۲۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید