پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از مجموعه جهاد دانشگاهی زنجان

بازدید مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از مجموعه جهاد دانشگاهی زنجان
آقای مهندس فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از مجموعه جهاددانشگاهی زنجان بازدید به عمل آورد.

در این بازدید وی از برنامه های این اداره کل در توسعه کسب و کار حوزه ICT در استان و راه اندازی قریب الوقوع مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا خبر داد. همچنین وی از اجرای برخی پروژه های تعریف شده در حوزه ICT توسط مجموعه جهاددانشگاهی استقبال نمود.
در این دیدار آقای عباسی، رئیس جهاد دانشگاهی زنجان، مجموعه جهاد دانشگاهی زنجان را به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در سطح کشور دانست و از برنامه های در حال اجرا و پیش روی این مجموعه به ویژه در حوزه های فرهنگی و آموزشی گزارشی ارائه شد.
لازم به ذکر است مجموعه جهاد دانشگاهی زنجان در حال حاضر علاوه بر دایرنمودن شعبه دانشگاه علمی کاربردی  و ارائه آموزش های رسمی به ویژه در رشته های مرتبط با ICT، با راه اندازی آکادمی فناوری اطلاعات به ارائه دوره های تخصصی در این زمینه نیز می پردازد. در رویکرد فرهنگی این مجموعه در حوزه ICT می توان به برگزاری رویداد استارتاپی « اکسیر» اشاره کرد.
در ادامه این بازدید، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با توانمندی های جهاد دانشگاهی به خصوص در حوزه تولید انیمیشن و خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از نزدیک آشنا شد.

۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید