پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی وضعیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ماهنشان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

جلسه بررسی وضعیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ماهنشان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات شهرستان ماهنشان با حضور آقای فرخی مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان، مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمالغرب، فرماندار شهرستان ماهنشان ،رؤسای ادارت پست، پست بانک، مخابرات شهرستان و تعدادی از مسئولین مربوطه شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

طی این جلسه مشکلات و نواقص موجود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان شامل نقص پوشش در مسیر بعضی راه های روستایی، اینترنت، تلفن ثابت ،کیفیت خطوط موبایل روستایی و مشکلات دفاتر ICT روستایی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. در این جلسه آقای فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن ارایه گزارشی از وضعیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان به نقش اپراتورها در عمل به تعهدات خود مطابق پروانه فعالیت آنها اشاره نموده و افزود با هم اندیشی و همکاری متقابل می توان از ظرفیت های موجود استان در توسعه زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات در جهت خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان به نحو موثری بهره برد.
در ادامه آقای جاویدی مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمالغرب ضمن پرداختن به نقش ارتباطات در توسعه جوامع امروزی به بررسی مشکلات عنوان شده پرداخته و اظهار داشت اپراتورها مکلف اند در موعد مقرر نسبت به رفع این موارد اقدام نمایند. همچنین افزود در راستای خدمت رسانی دولت تدبیر امید در آینده نزدیک شاهد راه اندازی اینترنت پرسرعت روستایی از محل USO درمناطق محروم خواهیم بود.

۱۳ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۱۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید