پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی وضعیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان خرمدره در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

جلسه بررسی وضعیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان خرمدره در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با فرماندار و مسئولین شهرستان خرمدره به بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این شهرستان پرداختند.

طی این جلسه آقای فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن ارایه گزارشی از وضعیت حوزه فاوای شهرستان، وضعیت ارتباطی این شهرستان را مطلوب توصیف نموده و به نقش شرکت های دانش بنیان در حوزه IT و تولید محتوا در شهرستان تاکید کرد.

در این جلسه مشکلات و نواقص موجود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان شامل نقص پوشش در مسیر اتوبان زنجان –قزوین از محدوده سه راه سلطانیه تا صائین قلعه، اینترنت روستایی و موارد دیگر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه آقای جاویدی مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمالغرب حوزه ارتباطات را یکی از مهمترین زیر ساختهای کشور بر شمرده و اظهار داشت: با ایجاد فضای رقابتی در حوزه ارتباطات شاهد ورود تکنولوژی های جدید و بهبود مواردی چون پشتیبانی از سرویس های ارائه شده، سرمایه گذاری برای سود دهی، کاهش هزینه های مردم و رشد و توسعه خواهیم بود که اعطای مجوز فعالیت به شرکت های خصوصی نیز در همین راستا در دستور کار قرار دارد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۱۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید