پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی وضعیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ابهر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

جلسه بررسی وضعیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ابهر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با مسئولین شهرستان ابهر به بررسی مشکلات حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات این شهرستان پرداخت

این جلسه  با حضور آقای فرخی مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان، آقای جاویدی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمالغرب، رؤسای پست بانک و  مخابرات شهرستان به همراه مسئولین شهرستان ابهر در محل این فرمانداری برگزار گردید.
طی این جلسه مشکلات و نواقص موجود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان شامل نقص پوشش در بعضی از حوزه های انتخاباتی، مشکلات واگذاری تلفن ثابت در شهرهای ابهر، صائین قلعه و هیدج،  اینترنت روستایی و وضعیت پوشش تلفن همراه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. در این جلسه آقای فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن ارایه گزارشی از وضعیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان، به نقش و جایگاه علمی شهرستان ابهر در استان پرداخته و عنوان کرد: شرکت های دانش بنیان در حوزه IT  این شهرستان با توجه به پیشینه علمی که دارند، می توانند در تولید محتوای اثرگذار باشند.
در ادامه آقای جاویدی مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمالغرب حوزه ارتباطات را یکی از مهمترین زیر ساخت های کشور بر شمرد تاکید کرد شرکت مخابرات ایران طبق پروانه موظف به برقراری ارتباط ثابت و به روز در شهرها و مناطق تحت پوشش می باشد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید