پرش به محتوای اصلی

اخبار

استاندار زنجان تاکید کرد: لزوم توجه به ظرفیت های حوزه فناوری اطلاعات زنجان برای اشتغالزایی

استاندار زنجان تاکید کرد: لزوم توجه به ظرفیت های حوزه فناوری اطلاعات زنجان برای اشتغالزایی
اسدالله درویش امیری ظهر شنبه در چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گفت: ظرفیت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان زنجان برای اشتغالزایی مورد توجه مسئولان این استان قرار گیرد.

وی با اشاره به موفقیت های کشور در ایجاد اشتغال بخش ICT  و IT کشور، گفت: در سال جاری متولیان اشتغال این حوزه در استان اهتمام بیشتری داشته باشند.

درویش امیری با بیان اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارش از ایجاد اشتغال در بخش ICT  و IT کشور ارائه کرده است، اظهار کرد: ۹۰ هزار فرصت شغلی در این بخش ایجاد شده که لازم است برای ایجاد اشتغال این بخش در استان اقدامات بیشتری صورت گرفته و بهره برداری کافی ازین فرصت بعمل آید.

استاندار زنجان ظرفیت ایجاد اشتغال در بخش ICT  و IT را مورد تاکید قرار داد و افزود: این بخش ظرفیت بالایی برای ایجاد اشتغال در کشور داشته و برخی استان های کشور موفقیت‌های خوبی در این زمینه داشته‌اند که باید در استان مورد توحه قرار گیرد.

درویش امیری با بیان اینکه در حوزه اشتغال فراگیر باید تلاش های زیادی صورت گیرد، یادآور شد: گرچه اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی متولی این حوزه اشتغال شناخته می شود، اما تمامی دستگاه های متولی همچون صنعت، معدن و تجارت، بخش کشاورزی و خدمات نیز باید همت لازم را داشته باشند.

۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۴
تعداد بازدید : ۱۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید