پرش به محتوای اصلی

اخبار

افتتاح پروژه های شرکت صبانت در استان زنجان

افتتاح پروژه های شرکت صبانت در استان زنجان
دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بصورت ویدئو کنفرانس در حضور فرماندار زنجان، رئیس مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری، مدیرکل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات، پروژه های شرکت انتقال داده های نداگستر صبا (صبا نت) در زنجان را افتتاح کرد.

در این مراسم پروژه توسعه شبکه تلفن ثابت صبانت در شهرک پونک شامل پروژه های هاتف - شعله - آسمان آبی - ولیعصر به تعداد 800 شماره آماده بهره برداری قرارگرفت. لازم بذکر است شرکت صبانت در حوزه پروژه های  FCP در کل کشور پیشتاز بوده و پروژه های شهرستان زنجان جزء اولین پروژه های ارایه خدمات در حوزه تلفن ثابت توسط شرکتهای FCP در کشور می باشد. اشاره به این نکته حائز اهمیت است که از این پس شرکت‌های FCP به طور موازی با شرکت مخابرات می‌توانند خدمات لازم را به مشترکان خود ارائه دهند.
گفتنی است شرکت صبا نت، 6000 میلیارد ریال سرمایه گذاری از ابتدای تاسیس تاکنون داشته است و 3000 میلیارد ریال سرمایه گذاری در 2 سال آینده  را در دستور کار دارد؛ همچنین دارای 600 هزار پورت پسیو و 400 هزار پورت فعال در کشوراست و تا 105 میلیون پورت ظرفیت توسعه در شبکه فعلی را دارد.

۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲
تعداد بازدید : ۳۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید