پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری دومین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در سال جاری

برگزاری دومین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در سال جاری
دومین جلسه شورای مدیران ICT استان زنجان که با هدف هماهنگی در سیاستگذاری و برنامه ریزی در دستگاه های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان صورت می پذیرد به ریاست آقای فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و به میزبانی اداره کل پست برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای کواکب، معاون اجرایی پست استان، و همکاران زیرمجموعه گزارشی از وضعیت پست استان و نیز پروژه G-NAF ارائه دادند. در ادامه آقای فرخی به برنامه ششم توسعه و واگذاری نظارت بر دفاتر ICT روستایی به شرکت پست اشاره کرد.
عمده موضوعات مطرح شده در این جلسه مسائل مربوط به دفاتر ICT روستایی و هماهنگی بین دستگاههای همکار، و نیز مشکلات ارتباطی برخی روستاهای استان بود. همچنین آقای آبنوس، مدیر شعب پست بانک استان، ضمن ارائه توضیحات در مورد سیاستهای اخیر پست بانک در اجرای انتظارات ابلاغی از طرف بانک مرکزی، میزان هماهنگی میان مدیران ICT استان زنجان را در قیاس با سایر استانها خیلی خوب توصیف کرد. وی اعلام کرد در سال جاری تعداد 34 دستگاه ATM در سطح روستاهای استان راه اندازی خواهد شد که تا کنون از این تعداد، 17 دستگاه نصب و 3 دستگاه فعال شده است.
در این جلسه آقای فرخی، ضمن اشاره به شعار سال با عنوان «اقتصاد مقاومتی، توسعه و اشتغال» و تکلیف وزارت ICT در ایجاد 90 هزار اشتغال در این حوزه در سطح کشور، از مدیران ICT خواست در برنامه ریزی های خود مقوله اشتغال را با جدیت پیگیری کنند.
پس از پایان جلسه، مجموعه مدیران ICT استان از تدارک به عمل آمده توسط اداره کل پست در اجرای قریب الوقوع طرح سیماک (سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور) بازدید به عمل آوردند.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۲۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید