پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار مدیر کل با نماینده ولی فقیه استان

دیدار مدیر کل با نماینده ولی فقیه استان
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ؛ دکتر فرخی مدیر کل استان زنجان با حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه استان و امام جمعه محبوب زنجان دیدار و ارائه گزارش نمودند.

  

بنابر گزارش روابط عمومی  ، به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ؛ دکتر فرخی مدیر کل استان زنجان با حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه استان و امام جمعه محبوب زنجان دیدار و ارائه گزارش نمودند. 

در این دیدار مدیر کل ضمن ارائه گزارش مبسوط از خدمات و عملکرد نظارتی و حمایتی استان خاطر نشان کرد: با توجه به حوزه حمایتی و با استفاده از وامهای وجوه اداره شده  در بخش فناوری اطلاعات کمک و تسهیل به ایجاد اشتغال جوانان شده است.      

مدیر کل استان در ادامه سخنان خود تصریح کرد: علاوه بر تشریح برنامه های وزارت متبوع در دولت دوازدهم تدبیر و امید از فرمایشات و رهنمود های حضرت آیت الله خاتمی بهره مند گردیده و اعلام آمادگی اداره کل جهت اجرای اوامر ایشان نمودند.

نماینده ولی فقیه در استان ، از خدمات شایسته و  در شان مردم شریف استان توسط اداره کل ICT استان  تقدیر و تشکر نمودند و تاکید بر انعکاس  و اطلاع رسانی بموقع و کامل از عملکرد  حمایتی و نظارتی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر ائمه جمعه استان داشتند.

 

 

۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید