پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه کارگروه تخصصی مدیریت بحران استان زنجان برگزارشد

جلسه کارگروه تخصصی مدیریت بحران استان زنجان برگزارشد
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ICT استان زنجان : در تداوم برگزاری جلسات کمیته فنی کارگروه تخصصی مدیریت بحران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، نشستی به ریاست اداره کل ICT استان و در راستای ارزیابی و بررسی شبکه های ارتباطی جایگزین و پوششی زمان بروز بحران و همچنین بررسی و تحلیل حادثه تلخ کرمانشاه با حضور تمامی اعضا در هفته جاری برگزارشد .

                                             
 بنا به گزارش روابط عمومی  اداره کل ICT استان زنجان: در تداوم برگزاری جلسات کمیته فنی کارگروه تخصصی مدیریت بحران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، نشستی به ریاست اداره کل ICT استان و در راستای ارزیابی و بررسی شبکه های ارتباطی جایگزین و پوششی زمان بروز بحران و همچنین بررسی و تحلیل حادثه تلخ کرمانشاه با حضور تمامی اعضا در هفته جاری برگزارشد .
دراین نشست تمامی  اعضا کمیته ضمن ابراز تاسف از حادثه و بحران زلزله اخیر در غرب کشور و ابراز همدردی با بازماندگان صدمه دیدگان این حادثه به ارائه نکته نظرات نهاد متبوع خود پرداختند.
رئیس کارگروه مخابرات و ارتباطات شورای مدیریت بحران استان گفت: تجربه در بحران های دنیا نشان می دهد که ارتباطات نقش مهمی در نجات جان انسان ها و کاهش خسارات دارد. 
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به نکات مثبت و موانع و مشکلات مدیریت بحران در بخش های ارتباطی ،خواستار تقویت آمادگی ظرفیتهای ارتباطی نقاط دوردست و حادثه خیز استان از طریق شرکت‌های مخابراتی شد.
  دکتر فرخی رئیس کارگروه مدیریت بحران  ICT استان در این جلسه ضمن اشاره به ترافیک بالای شبکه ارتباطات عمومی از قبیل تلفن ثابت و همراه، وجود شبکه های ارتباطی جایگزین برای استفاده در مواقع بحرانی را ضروری دانستند.
  در این جلسه اکثریت اعضا به اتفاق آرا مقرر کردند : بمنظور  بازدید از مناطق زلزله زده جهت کسب تجارب و کشف حفرهای مربوطه هماهنگی بعمل آید. اهداف رصدی این بازدید شامل سنجش نقاط قوت ومثبت نیروهای امدادی تسهیلگر ارتباطی و کسب تجارب جهت  ارتقای آمادگیهای مربوطه کارایی دستگاههای مسئول حوزه ارتباطات خواهد بود.
 ۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید