پرش به محتوای اصلی

اخبار

تعامل و هم افزایی پلیس با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان

تعامل و هم افزایی پلیس با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان: اول آذر ماه جلسه ای با حضور فرماندهی نیروی انتظامی استان سردار علی آزادی و هیئت همراه در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان بمنظور افزایش و هم افزایی همکاریهای مشترک برگزار شد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان: اول آذر ماه جلسه ای با حضور فرماندهی نیروی انتظامی استان سردار علی آزادی و رؤسای محترم بازرسی ؛ فاوا و فتا در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان بمنظور افزایش و هم افزایی همکاریهای مشترک برگزار شد.
در این جلسه رؤسای فاوا و فتا گزارشی از تعاملات صورت گرفته از جمله برگزاری جلسات توجیهی برای مسئولین IT  دستگاههای اجرایی استان، تهیه بروشور و لوحهای فشرده آموزشی برای دانش آموزان و همچنین پیشگیری و مبارزه جرائم سایبری با همکاریهای علمی و فنی بین پلیس فتا و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام داشتند.
دکتر فرخی در این نشست مطالبی درخصوص ساختار وزارت متبوعه در استان ارائه نمودند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در زمینه تعامل با پلیس در موضوع ساماندهی کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و نحوه همکاری و هم افزایی با پلیس فتا نیز بیاناتی  داشتن .
سردار آزادی فرماندهی نیروی انتظامی استان:  ضمن تشکر از همکاریهای بعمل آمده  مابین اداره کل  ICT  استان و پلیس فتا ، بر ادامه همکاری مشترک تاکید ویژه داشته و  بیان داشتند : بمنظور پیشگیری از نفوذ و خرابکاری دشمنان می توان در  تعامل با هم زیرساخت ها را  مصون سازی نمود  ؛ در این جلسه مقرر گردید کارگروههای تخصصی جهت بررسی مسائل مطروحه تشکیل گردد.
 درپایان  نحوه سرمایه گذاری بنیاد تعاون ناجا در حوزه فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.
 

                                                                                     نشست پلیسی۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۲۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید