پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری کارگروه استانی ارزیابی نرم افزارهای کاربردی ایمن تلفن همراه

برگزاری کارگروه استانی ارزیابی نرم افزارهای کاربردی ایمن تلفن همراه
در پی فراخوان ارائه تسهیلات به « توسعه دهندگان حقیقی و حقوقی نرم افزار های کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای برای تلفن همراه » ، کارگروه استانی ارزیابی نرم افزارهای کاربردی ایمن تلفن همراه برگزار شد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان ، در راستای حمایت از تولید محتوای بومی و توسعه کسب و کار حوزه ICT در استان زنجان، و در پی فراخوان ارائه تسهیلات به « توسعه دهندگان حقیقی و حقوقی نرم افزار های کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای برای تلفن همراه » ، کارگروه استانی ارزیابی نرم افزارهای کاربردی ایمن تلفن همراه با حضور روسا و نمایندگان پارک های علم و فناوری استان، نظام صنفی رایانه ای استان، و یک نفر فعال با سابقه در تولید Mobile Application و به ریاست آقای دکتر فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.
در جلسه این کارگروه طی ارزیابی به عمل آمده 4 طرح ثبت نام شده به تأیید اعضا رسید. تسهیلات ارائه شده در این زمینه از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هریک به مبلغ 150 میلیون ریال با نرخ کارمزد 4 درصد و با دوره استراحت 6 ماه می باشد.
لازم به ذکر است در سال 1395 نیز به صاحبان  4 طرح کسب و کار برگزیده شده در حوزه تولید
Mobile Application تسهیلاتی بر همین اساس ارائه شد.
 
 

                                                                                                          نرم افزار ایمن

۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۲۳۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید