پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان با مدیرکل ICT

دیدار اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان با مدیرکل ICT
در راستای توسعه کسب و کار در بخش IT روز شنبه نهم دیماه نشستی بین اعضای جدید هیئت مدیره انجمن نظام صنفی رایانه ای استان با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بعمل آمد
بنابه گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، در راستای توسعه کسب و کار در بخش IT  روز شنبه نهم دیماه نشستی بین اعضای جدید هیئت مدیره انجمن نظام صنفی رایانه ای استان با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بعمل آمد.
در این جلسه دکتر فرخی مدیر کل، از زحمات و تلاشهای اعضای قبلی تقدیر کرد و ضمن تبریک به اعضای جدید برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.
آقای مهندس آشوری، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ضمن قدردانی از حمایتهای اداره کل ICT استان از این صنف، خواستار استمرار و تداوم این حمایتها شد.
آقای فرخی ضمن اشاره به انتخاب استان برای ایجاد عنوان قطب برق، الکترونیک و IT ، بیان داشت در این راستا هم مسئولین بخش دولتی و هم فعالان بخش خصوصی باید تلاش کنند. وی گفت: سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت از توسعه و رونق کسب و کارهای بخش خصوصی در حوزه ICT است و در همین راستا پیگیر تخصیص وام وجوه اداره شده وزارت ICT برای فعالان بخش خصوصی در این حوزه هستیم. وی از تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات با نرخ کارمزد پایین به بخش خصوصی متقاضی در سال گذشته خبر داد.
مدیر کل ICT استان در این دیدار تاکید داشت که کارآفرینان بخش خصوصی استان علاوه بر تشکیل کنسرسیوم جهت امکان گرفتن پروژه های بزرگ؛ بر توسعه کسب و کار خود در سایر شهرستانهای استان نیز اهتمام داشته باشند .


 

۱۰ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۵۵
تعداد بازدید : ۲۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید