پرش به محتوای اصلی

اخبار

نخستین استارت‌آپ ارائه محصولات کشاورزی سالم ایرانی با استفاده از فناوری اطلاعات در زنجان خوش درخشید.

نخستین استارت‌آپ ارائه محصولات کشاورزی سالم ایرانی با استفاده از فناوری اطلاعات در زنجان خوش درخشید.
در این رویداد آموزشی خلق ایده و اعتبار سنجی ایده‌ها، تجربه کار تیمی، یادگرفتن راه‌اندازی کسب‌وکار، چگونگی شناخت بازار واستفاده از فناوری آنلاین در مراحل کاشت و داشت و برداشت و …صورت پذیرفت. رویداد طی سه روز برگزار گردیده و پس از داوری، تیم‌های برتر جهت استفاده از جوایز و تسهیلات رویداد معرفی شدند.
بنابه گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، وحید فرخی مدیر کل استان در آیین اختتامیه اولین رویداد استارت‌آپی محصولات کشاورزی با محوریت محصولات سالم حضور یافت .
درباره رویداد:
در این رویداد آموزشی خلق ایده و اعتبار سنجی ایده‌ها، تجربه کار تیمی، یادگرفتن راه‌اندازی کسب‌وکار، چگونگی شناخت بازار واستفاده از فناوری آنلاین در مراحل کاشت و داشت و برداشت و  …صورت پذیرفت. رویداد طی سه روز برگزار گردیده و پس از داوری، تیم‌های برتر جهت استفاده از جوایز و تسهیلات رویداد معرفی شدند.
اولین رویداد استارت‌آپی محصولات کشاورزی سالم از ساعت ۱۳ روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۶ تا ساعت ۲۰ روز جمعه ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۶ در جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.
طی برگزاری این استارت‌آپ ۲۶ ایده و طرح مطرح شد و از این میان با رای اکثریت ۱۰ طرح انتخاب شد تا با کمک رهبران و منتورها بر روی این طرح‌ها کار شده و کم و کاستی‌ها بررسی شود و ایده‌ها برای داوران این استارت‌آپ ارائه شود. 
در این رویداد درخشش تیمهای استفاده کننده از ICT  مثل : 
کشاورزی هوشمند، سامانه آنلاین توزیع و بازاریابی محصولات خانگی زنان روستایی استان زنجان، گلخانه هوشمند کوچک، زنجیره تولید محصولات سالم از مزرعه تا سفره، هایپر مارکت آنلاین کشاورزی؛قابل توجه کارشناسان حوزه ICT  بود.
در حاشیه این رویداد مدیرکل ICT استان ضمن تشکر از حرکت معنی دار اقتصادی استفاده از فناوریهای نوین در  استارتاپ محصولات کشاورزی،قول مساعد جهت معرفی طرحهای برگزیده برای برخورداری از وام وجوه اداره شده را داد.
 


 

۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : ۳۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید