پرش به محتوای اصلی

اخبار

امضاء تفاهم نامه همکاری بین شرکت برق منطقه ای زنجان و اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان زنجان

امضاء تفاهم نامه همکاری بین شرکت برق منطقه ای زنجان و اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان زنجان
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با شرکت برق منطقه ای زنجان، با حضورمدیرکل فناوری اطلاعات و آمار شرکت توانیر امضاء و مبادله گردید..
بنا بر گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات ، در نشستی مشترک بین مدیران شرکت برق منطقه ای زنجان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و باحضور مدیرکل  دفتر فناوری اطلاعات و آمار شرکت توانیر؛ تفاهم نامه همکاری به امضاء طرفین رسید.
دکتر فرخی  مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، ضمن اعلام آمادگی کامل برای همکاری، با اشاره به وجود شبکه گسترده فیبر نوری (OPGW) صنعت برق، بیان داشتند بهره برداری از این ظرفیت تحول عظیم در توسعه ارتباطات ایجاد می کندو ایشان همچنین به زیر ساختهای مناسب فیبر نوری استان اشاره نموده  و  از  چالش ها و مشکلات پیش روی حوزه فاوا در استان مطالبی بیان نمود.
مدیرعامل شرکت برق و منطقه ای زنجان ، مهندس اله مرادی  ، بر بسترسازی در زمینه الکترونیکی کردن خدمات اشاره کرده و گفت:  سیاستهای مربوطه بسترسازی باید همگن رشد کنند تا ارائه این خدمات با تسهیلات بیشتری انجام شود و  سازمانها مکلف  شوندتا با تحقق این امر، بسیاری از مشکلات آنها حل و در راستای حرکت به سمت دولت الکترونیک گام اساسی بر داشته شود.  
وی با اشاره به اینکه ما می توانیم از زیر ساختهای کشور استفاده بهینه را بکنیم بر وجود پتانسیل فیبر نوری در صنعت برق تاکید کرد.
همچنین در این جلسه، مهندس رجبی مدیرکل  دفتر فناوری اطلاعات و آمار شرکت توانیربیان نمودند که سازمانهای پیشرو، در دنیای امروز IT محور هستند . 
مهندس رجبی، به استفاده بهینه ازشبکه فیبر نوری اشاره کرد و اظهار داشت : ما اجرای فیبر نوری در همه شهرها و اتصال آن به"شبکه  OPGW را با امنیت بالا و  کمترین هزینه ، در دستور کارداریم که خوشبختانه استان زنجان در زمینه فیبر نوری یکی از استانهای پیشتاز بوده و زیر ساختهای خوبی دارد. 
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین شرکت برق منطقه ای زنجان با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان و با حضورمدیرکل فناوری اطلاعات و آمار شرکت توانیرامضاء و مبادله گردید..

۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۴۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید