پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست بررسی مسائل ارتباطی و ایجاد کسب و کارهای اینترنتی شهرستان سلطانیه

نشست  بررسی مسائل ارتباطی و ایجاد کسب و کارهای اینترنتی شهرستان سلطانیه
جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات و چگونگی توسعه کسب و کارهای نوپا مبتنی بر اینترنت شهرستان سلطانیه با حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری سلطانیه برگزار شد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات و چگونگی توسعه کسب و کارهای نوپا مبتنی بر اینترنت شهرستان سلطانیه  با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان، مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان، مهندس اخوی زادگان معاون مدیرکل تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی شمالغرب کشور ، مهندس میر سیاهی معاون مخابرات منطقه ای زنجان ، رئیس دفتر جناب آقای عزیزی نماینده مجلس در محل فرمانداری سلطانیه برگزار شد.
مهندس سلیمی، سرپرست فرمانداری: از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به منظور پیگیری برگزاری جلسه بررسی مشکلاتICT شهرستان تشکر نمود و اظهار داشت: مدیران استانی با دیدگاه ملی باعث افزایش و رونق توسعه در استانها می گردند و با عنایت به اینکه امروز فناوری اطلاعات علم روز در دنیا محسوب می گردد و در کوچکترین مسایل زندگی مردم نقش بسزایی دارد بهتر است آگاهی رسانی مناسب برای استفاده بهینه ازفناوری برای عموم مردم الخصوص روستاییان انجام گیرد. ایشان ضمن تشریح عدالت اجتماعی و تاکید بر بهره مندی اقشار مردم از امکانات ؛در خصوص برنامه 5 ساله پنجم و ششم توسعه مطالبی را بیان نمودند.
« دکتر فرخی» مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بیان داشتند: با هم اندیشی و همکاری متقابل می توان با توجه به ظرفیت های موجود استان در موضوع توسعه زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات در شهرها و روستاها و کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا  اقدامات موثری را انجام داد.
وی با توجه به ظرفیت خالی پهنای باند استان ، ضمن ارائه راهکار خواستار افزایش فعالیت جوانان مستعد شهرستان در زمینه های تولید محتوا جهت ارتقای خلق ثروت شدند.
در ادامه جلسه بررسی مشکلات ارتباطی  و فناوری اطلاعات شهرستان در جهت بهبود وضعیت شاخص های ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان توسط مسئولین مرتبط بعمل آمده و تصمیماتی مقرر گردید. 

۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۲۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید