پرش به محتوای اصلی

اخبار

رویداد آموزشی آشنایی با استارت آپ ها و کارآفرینی در حوزه ICT - ویژه بانوان و دختران برگزار شد

رویداد آموزشی آشنایی با استارت آپ ها و کارآفرینی در حوزه ICT - ویژه بانوان و دختران برگزار شد
در راستای شعار سال 1396 با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، باهمت اداره کل ICT ، در محل پارک علم و فناوری استان ؛رویداد آموزشی آشنایی با استارت آپ ها و کارآفرینی در حوزه ICT ویژه بانوان برگزار گردید.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان،  در راستای شعار سال 1396 با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال،  باهمت اداره کل ICT ، در محل پارک علم و فناوری استان ؛رویداد آموزشی آشنایی با استارت آپ ها و کارآفرینی در حوزه ICT ویژه بانوان را برگزار شد.
در این رویداد که با تأکید بر کارآفرینی در حوزه ICT با تکیه بر توانمندی های بانوان و دختران برگزار شد خانم دکتر جمالی (مدیرعامل مؤسسه خیریه روزبه) و خانم مهندس دغاغله (مدیرعامل شرکت کانی پژوه میزان و بانوی کارآفرین برتر استان در سال 96 ) به سخنرانی پرداخته و تجربیات و دلایل موفقیت خود را ارائه نمودند.
در رویداد مذکور که در محل پارک علم و فناوری استان زنجان برگزار شد آقای دکتر خاوندگار از فعالین حوزه کارآفرینی دیجیتال، ویژگی های لازم برای یک کارآفرین موفق را تشریح نمود.
در انتها آقای دکتر فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، ضمن تشریح حمایتهای این اداره کل از کسب و کارهای نوپای فاوا، و اعلام آغاز به کار مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی و دعوت از علاقمندان به کارآفرینی برای مراجعه از سایت این مرکز به نشانی ictstartups.ir ، کارآفرینی در جوانان را مستلزم اصلاح نگرش و نهراسیدن از کار و فعالیت دانست. 

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۴۱۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید