پرش به محتوای اصلی

اخبار

جایگاه کشور را مدیون خون شهدا هستیم

جایگاه کشور را مدیون خون شهدا هستیم
همزمان با سالروز بزرگداشت شهدا و به پاس قدردانی از مقام شامخ شهیدان ایران اسلامی، آیت الله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محبوب زنجان ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور فرماندار،معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری زنجان و مدیر کل بنیاد شهید با خانواده شهید نوروزی مقدم دیدار کردند.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان ، همزمان با سالروز بزرگداشت شهدا و به پاس قدردانی از مقام شامخ شهیدان ایران اسلامی، آیت الله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محبوب زنجان ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور فرماندار،معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری زنجان و مدیر کل بنیاد شهید با خانواده شهید نوروزی مقدم دیدار کردند.
در این دیدار آیت الله خاتمی از نحوه شهادت و برگزاری مراسم آن شهید بزرگوار در دوران خفگان رژیم شاهنشاهی به ایراد سخن پرداختند و به اهمیت و نقش و جایگاه شهدای دوران انقلاب اشاره فرمودند.
ایشان افزودند حفظ انقلاب اسلامی از بدست آوردن انقلاب بسیار دشوارتر است.وی با بیان اینکه این انقلاب و امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم بر تجلیل از شهدا و خانواده شهدا تأکید فرمودند.
در ادامه مدیر کل بنیاد شهید در خصوص مشخصات و نحوه شهادت توضیحاتی را بیان نمودند.
 پایان مراسم مدیر کل ICT استان ضمن تشریح برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تجلیل از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا وبا تقدیم لوح سپاس به همسر محترمه شهید والا مقام  ادای احترام نمودند .

 


۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۳۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید