پرش به محتوای اصلی

اخبار

"تقدیر و تشکرائمه جمعه استان زنجان از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات "

"تقدیر و تشکرائمه جمعه استان زنجان از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات "
جلسه هم اندیشی ائمه جمعه استان با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با حضورآقای مهندس فتاحی رئیس فضای مجازی وزارت ارتباطات و فناوری و عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار گردید مورخ 29/1/97 و در دفتر نماینده ولی فقیه استان تشکیل شد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، جلسه هم اندیشی ائمه جمعه استان با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با حضورآقای مهندس فتاحی رئیس فضای مجازی وزارت ارتباطات و فناوری و عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت  برگزار گردید مورخ 29/1/97 و در دفتر نماینده ولی فقیه استان تشکیل شد.
در ابتدا آقای دکتر فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری استان با  تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد شعبانیه و عرض خیر مقدم به حضور حاضرین در جلسه به ارائه گزارش عملکرد صورت گرفته در سطح استان و مزایای استفاده از شبکه ملی اطلاعات اشاره فرمودند.
در ادامه آقای مهندس فتاحی از مزایای خروج کاربران ایرانی از شبکه های اجتماعی مجازی خارجی و ورود به شبکه های اجتماعی بومی اشاره کرده و از اقدامات انجام یافته در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای بومی سازی شبکه های اجتماعی ارائه گزارش نمودند و به سؤالات ائمه محترم استان پاسخ دادند.
در پایان حضرت آیت ا... خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان از کارهای صورت گرفته زمینه شبکه ملی اطلاعات در سطح استان و کشور تقدیر نمودند و حاضرین در جلسه نیز با مثبت ارزیابی نمودن اینگونه جلسات هم اندیشی خواهان تعامل هر چه بیشتر با مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شدند و به نوبه خود از تلاش های صورت پذیرفته تقدیر و قدردانی نمودند .

 


۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۲۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید