پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات زنجان با نماینده شهرستانهای ماهنشان و ایجرود درمجلس

دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات زنجان با نماینده شهرستانهای ماهنشان و ایجرود درمجلس
دکتر فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با دکترخاتمی نماینده محترم مردم شریف ماهنشان ، ایجرود ، دهستانهای قلتوق و بوغداکندی در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسون بهداشت مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، دکتر فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با دکترخاتمی نماینده محترم مردم شریف ماهنشان ، ایجرود ، دهستانهای قلتوق و بوغداکندی  در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسون بهداشت مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. 
در این دیدار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، گزارشی ازعملکرد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت در استان در دولت تدبیر و امید به تفصیل بیان کرد و سپس در خصوص برخی از مشکلات اینترنت پرسرعت در مناطق روستایی استان بیان کرد که تا پایان سال 97 انشالله تمامی روستاهای این شهرستانها از اینترنت پرسرعت بهرمند خواهند شد.
در ادامه دکتر خاتمی نماینده مجلس بمنظور رفع تبعیض بین شهر و روستا در راستای گسترش کارآفرینی های نوین مبتنی بر اینترنت،  از علل و چگونگی رفع  مسائل ارتباطی حوزه انتخابیه خود بویژه شهرستان ماهنشان  سوال کرد ،که دکتر فرخی مدیرکل استان مژده برقراری رومینگ بین اپراتورها برای اینتر نت روستای خبر دادند.
در پایان راهکارهای سهل الوصل خلاقانه ای از سوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، بمنظور رفع نیاز مقطعی و فوری مردم در روستاها پیشنهاد شد که مورد توجه نماینده قرار گرفته و در همین راستا مقرر گردید دفتر نماینده شهرستان پیگیریهای لازم را بعمل آروند. 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۵۶
تعداد بازدید : ۳۵۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید