پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار مدیران کل « ارتباطات و فناوری اطلاعات» و «آموزش و پرورش» استان

دیدار مدیران کل « ارتباطات و فناوری اطلاعات» و «آموزش و پرورش» استان
با توجه به گستره حوزه ICT و بهره مندی از مزایای آن در آموزش و پرورش و سطح مدارس، جلسه دیدار آقای دکتر فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، و سرکار خانم رشتچی، مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل استان زنجان ، جلسه دیدار دکتر فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، و سرکار خانم رشتچی، مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، برگزار شد.


در این دیدار، دکتر فرخی با اشاره به برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در قالب برنامه ششم توسعه کشور با عنوان « تامین زیرساخت‌های ارائه حداقل چهار خدمت الکترونیکی اصلی دولت (سلامت، آموزش، کشاورزی، بانکی و مالی) در 80 درصد روستاهای کشور» و اقدامات انجام پذیرفته در تحقق اهداف سالیانه آن ، بیان داشت به منظور ارائه خدمات الکترونیکی آموزش توسط اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل ICT استان آمادگی همکاری جهت توسعه زیرساخت های مربوطه را دارد.


فرخی، به استناد « دستورالعمل مشارکت و سرمایه گذاری بخش غیردولتی (بخش خصوصی و تعاونی) در ارائه خدمات الکترونیکی» پیشنهاد تسهیل شرایط مشارکت و سرمایه گذاری فعالان غیر دولتی در ارائه خدمات الکترونیکی اداره کل آموزش و پرورش استان را مطرح کرد.


همچنین سرکار خانم رشتچی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار خواستار مساعدت اداره کل ICT استان در پیشبرد برنامه های اداره متبوع خود در حوزه ICT شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۲۱۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید