پرش به محتوای اصلی

اخبار

نهمین جلسه « کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات» ذیل «شورای اجرایی ایجاد قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات استان» تشکیل شد.

نهمین جلسه « کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات» ذیل «شورای اجرایی ایجاد قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات استان» تشکیل شد.
نهمین جلسه « کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات» ذیل « شورای اجرایی ایجاد قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات استان» به ریاست « فرخی مدیرکل» و با حضور اعضای اصلی و مدعوین برگزار شد.
بنا بگزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان ، نهمین جلسه « کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات» ذیل « شورای اجرایی ایجاد قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات استان» به ریاست « فرخی مدیرکل» و با حضور اعضای اصلی و مدعوین برگزار شد.
ابتدا حمیدنیا، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان، گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت شهرک تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات ارائه داد. وی بر بر قطعه بندی فضا در متراژهای 2000 مترمربع (با قابلیت ترکیب و ادغام با هم)، تأمین آب و برق، جدول گذاری خیابان و بولوار اصلی، لوله کش گاز، احداث فضای سبز، و انعقاد قرارداد جهت تأمین فیبر نوری در این شهرک اشاره کرد. ایشان بیان داشت تا کنون نزدیک به 4 میلیارد تومان جهت بسترسازی شهرک تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات هزینه شده است و هم اکنون آماده واگذاری قطعات به متقاضیان به قیمت متری 120 هزار تومان با پیش پرداخت 30درصد مبلغ کل و اقساط مابقی مبلغ می باشد.
در ادامه، سایر اعضای جلسه اعم از مدیران دولتی و نمایندگان بخش خصوصی به بررسی اقدامات انجام شده و نقاط ضعف در اجرای مصوبه سفر رئیس جمهور به استان در سال 1393 با موضوع « ایجاد قطب برق،الکترونیک و فناوری اطلاعات در استان زنجان» پرداختند.

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۴
تعداد بازدید : ۲۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید