پرش به محتوای اصلی

اخبار

حضور مغتنم مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بر آغازین جشنواره « برف در تابستان» عشایری استان زنجان

حضور مغتنم مدیر کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بر آغازین جشنواره « برف در تابستان»  عشایری استان زنجان
جشنواره « برف در تابستان» عشایری استان زنجان بمنظور ارتقای درآمدی مردمان مناطق عشایریی با معرفی توانمندیهای تولیدی و طبیعی و گردشگری مناطق عشایر پذیر برحوزه استحافظی شهرستانهای طارم و ماهنشان و در ارتفاعات بیشتر از 3000 متر روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه سال جاری کلید خورد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات فناوری اطلاعات استان زنجان  ؛ نخستین جشنواره روستایی و عشایری استان در دو شهرستان طارم و ماهنشان روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار گردید . جشنواره شهرستان طارم در محل ییلاق دیزاب شهر آب بر با حضور معاون سرمایه گذاری فرهنگی اجتماعی رییس جمهور، رییس سازمان عشایری کشور، نمایندگان مردم زنجان و طارم و سپیدان در مجلس،رییس کمسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس،معاون امور عمرانی استانداری زنجان،فرماندار طارم و جمعی از مدیران ارشد استانی،جمعی از اهالی طارم و گیلان ،هنرمندان، سازمان های مردم نهاد و فعالین محیط زیست برگزارشد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان نیز با دعوت نماینده محترم زنجان و طارم وفرماندار شهرستان طارم  در اولین جشنواره تابستانی عشایری ییلاقات دیزاب شهرستان طارم استان زنجان حضوری پررنگ داشت.
دکتر فرخی  در حاشیه بازدید ازین جشنواره گفت:
عشایر استان ذخیره پنهان استان در ارتقای تولید و ثروت و امنیت ملی استان بوده و با معرفی توانمندیهای آنان با  گردشگری الکترونیکی میتوان درآمد بیشتری را برای استان و کشور رقم زد.
فرماندار طارم در این جشنواره ضمن خیرمقدم گویی به مهمانان حاضر و قدردانی به جهت حضورشان، توجه به مسایل روستایی و عشایری را مهم خواند و افزود: این امر طی سال های متمادی مورد غفلت واقع شده بود.
شایان ذکر است این جشنواره در قلب تابستان گرم بر مناطقی که خنکای آن همانند  « برف در تابستان » است بمنظور ارتقای درآمدی مردمان مناطق عشایریی با  معرفی توانمندیهای تولیدی و  طبیعی  و گردشگری مناطق عشایر پذیر برحوزه استحافظی شهرستانهای طارم  و ماهنشان و در ارتفاعات بیشتر از 3000 متر روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه سال جاری  و بهمت نماینده مجلس شوراری اسلامی آقای دکتر وقفچی نماینده مردم شهرستانهای زنجان و طارم و فرمانداری دو شهرستان گردشگری استان  برگزار گردید. 

۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲
تعداد بازدید : ۳۴۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید