پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان خبر داد: اجرای طرح مدیریت بحران ارتباطات و فناوری اطلاعات در زنجان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان خبر داد: اجرای طرح مدیریت بحران ارتباطات و فناوری اطلاعات در زنجان
وی با اشاره به اینکه در طرح جامع مدیریت بحران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان به زمینه‌های مختلفی چون مخابرات، زیرساخت‌ها، اپراتورها، شرکت‌های اینترنتی و ... پرداخته می‌شود
مرتضی شهامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: تهیه طرح جامع مدیریت بحران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان آغاز شده است.
وی با اشاره به اینکه در طرح جامع مدیریت بحران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان به زمینه‌های مختلفی چون مخابرات، زیرساخت‌ها، اپراتورها، شرکت‌های اینترنتی و ... پرداخته می‌شود، خاطر نشان کرد: بر اساس این طرح، وظایف مختلفی در هنگام بحران برای بخش‌های مختلف و مرتبط تعریف می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با بیان اینکه طرح جامع مدیریت بحران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کار گروه فناوری اطلاعات استان زنجان تدوین می‌شود، تصریح کرد: نقش‌های نهادها و دستگاه‌های مختلفی چون مخابرات، سپاه و صدا و سیما نیز به عنوان کمک دهنده و آسیب دیده در این طرح تعریف می‌شود.
وی با اشاره به اینکه طرح جامع مدیریت بحران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان شامل چهار مرحله است، یادآور شد: این مراحل شامل پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی و بازتوانی می‌شود.
شهامی با بیان اینکه طرح جامع مدیریت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بر اساس چهار مرحله مذکور طراحی و آماده می‌شود، ادامه داد: این طرح پس از تصویب به یک دستورالعمل در استان تبدیل می‌شود.
۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۵:۱۲
خبرگزاری فارس |
تعداد بازدید : ۱۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید