پرش به محتوای اصلی

اخبار

فاز دوم تلفن های خانگی روستایی استان شامل ۲۴ روستا تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.

فاز دوم تلفن های خانگی روستایی استان شامل ۲۴ روستا تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.
در بازدید مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از سایتهای طرح تلفن‌های خانگی USO در روستای سلمانلوی شهرستان زنجان و زاچگان شهرستان طارم، نماینده شرکت کوه نور از ورود BTSهای ۲۴ روستای طرح تلفنهای خانگی USO استان زنجان تا پایان سال خبر داد. در بازدید مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از سایتهای طرح تلفن‌های خانگی USO در روستای سلمانلوی شهرستان زنجان و
در بازدید مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از سایتهای طرح تلفن‌های خانگی USO در روستای سلمانلوی شهرستان زنجان و زاچگان شهرستان طارم، نماینده شرکت کوه نور از ورود BTSهای ۲۴ روستای طرح تلفنهای خانگی USO استان زنجان تا پایان سال خبر داد. افتخاری اضافه کرد با راه‌اندازی این سایتها تعداد روستاهای تحت پوشش طرح تلفن خانگی استان زنجان به ۳۷ روستا خواهد رسید.

کلانتری پیمانکار نصب و راه‌اندازی این سایتها نیز گزارشی از مراحل اجرای پروژه و مشکلات آن ارائه نمود. ۲۴ سایت تلفن همراه روستایی طرح منتظر دریافت و نصب BTS و تجهیزات جانبی آن برای ارائه سرویس به اهالی روستاهای مورد نظر می‌باشند. در طرح تلفن‌های خانگی USO به تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار فاقد تلفن خانگی از طرف پیمانکار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلفن همراه روستایی واگذار می‌شود.

 

همچنین در این بازدید باقیمانده سیم کارت‌های تحویل نشده به روستاییان متقاضی تحویل گردید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۴:۲۸
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان |
تعداد بازدید : ۲۱۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید