پرش به محتوای اصلی

اخبار

مشارکت موثر رابط آموزشی اداره کل ICT استان زنجان در دوره آموزشی رابطین آموزش

مشارکت موثر رابط آموزشی اداره کل ICT استان زنجان در  دوره آموزشی رابطین آموزش
رابط آموزشی اداره کل ICT استان زنجان نیز همراه سایر رابطین آموزشی ادارات کل استانی که روز پنجشنبه گذشته بر سالن جلسات مخابرات ارومیه تشکیل گردید حضوری پر رنگ داشت.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، رابط آموزشی این اداره کل روز پنجشنبه در دوره آموزشی رابطین آموزشی ادارات کل استانی وزارت حضوری پر رنگ داشت.
در ابتدای جلسه جناب آقای دکترجعفر پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات در جمع رابطین آموزش ادارت کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها در آذربایجان غربی اظهار داشت: این نشست با هدف بیان و تبادل تجربیات، پاسخ به سوالات آموزشی مجموعه ها، بیان اهداف آتی حوزه آموزش وزارت و اجرای کارگاه های تخصصی برگزار می شود. 
ایشان ضمن تشریح اهداف مرکز تحول و نوسازی وزارت در حوزه آموزش تصریح کرد:اگر اهداف که برای فعالیت های خودمان مشخص می کنیم بسیار دم دستی و قابل دسترس باشد،نامطلوب و اگر بسیار دور از دسترس باشد مارا درچار یاس و نامیدی خواهد کرد، لذا باید اهداف با توجه به قابلیت های مجموعه در نظر گرفته شود .
رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ضمن اشاره به این مطلب که آموزش بایددرنگرش، دانش و رفتار کارکنان دیده شود، اظهار داشت: مبحث آموزش سنگ بنای توسعه و مبنای تحول سازمان است و باید به آن اهتمام داشته و از استانداردهای عملکردیمان به هیچ عنوان کوتاه نیایم. وی افزود: کارشناسان آموزش باید سعی کنند بهترین انتخاب را برای مدرس دوره ها و آموزشگاه مربوطه با رعایت صلاح و صرفه سازمانی داشته باشند .
آقای مهندس جلیلی نژاد سرپرست اداره کل ICT آذربایجان غربی که میزبان این نشست بود ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه آموزش اداره کل گفت:بعد از تغییر مدیریتی مرکز تحول و نوسازی وزارت شاهد تغییرات بسیار ملموس در حوزه آموزش استانها هستیم .
وی در ادامه افزود: اجرای سیستم ذخیره سازی مستندات، تخصصی سازی مشاغل ، تسهیل در ارائه مجوز دوره های آموزش استانها و اهمیت به افزایش تخصصی رابطین از جمله تغییرات صورت گرفته در این حوزه است.در ادامه آقای جلیلی نژاد ضمن ارائه پیشنهاداتی در حوزه آموزش گفت:اهمیت به بحث تحقیقی و پژوهش در حوزه دستگاه های وزارت با توجه به حذف نمره این مبحث در ارزشیابی کارکنان کم رنگ شده است.
وی ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته در این حوزه اذعان کرد: کمبود دوره های آموزشی در رسته مخابراتی مشهود است که پیشنهاد می شود در صورت امکان به صورت منطقه ای به آن پرداخته شود و اظهار داشت: انتقال دانش بین کارکنان دستگاه موجب بالندگی مجموعه و افزایش دانش پرسنل در تمامی حوزه ها می گردد و در حال حاضر این موضوع در اداره کل ICT آذربایجان غربی در حال اجرا است.
این نشست با پاسخ گویی به سوالات مطروحه و آغاز کارگاه های تخصصی این حوزه ادامه یافت. 

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید