پرش به محتوای اصلی

اخبار

سفرمسئول امور ایثارگران وزارت ارتباطات به استان زنجان

سفرمسئول امور ایثارگران وزارت ارتباطات به استان زنجان
همزمان با سالروز شهادت باقر العلوم(ع) امام پنجم شیعیان جهان، حاج آقا مدیری و اسماعیل نوری مسوول هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه در ادامه سفرهای استانی خود با تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در دستگاه های تابعه در استان زنجان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، همزمان با سالروز شهادت باقر العلوم(ع) امام پنجم شیعیان جهان، حاج آقا مدیری و اسماعیل نوری مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه در ادامه سفرهای استانی خود با تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در دستگاه های تابعه در استان زنجان دیدار کرد.
در این دیدار که به همراه امام جمعه محترم استان زنجان وجمعی از مدیران  زیر مجموعه برگزار شد ، مسوول امور ایثارگران وزارت ارتباطات پیام محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به خانواده شهدا ابلاغ نمود.
همچنین در ادامه سفر مسوول هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات به استان زنجان جلسه هم اندیشی با ایثارگران شاغل در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات این استان با رویکرد آسیب شناسی مشکلات موجود در استان و چگونگی رفع آن ها برگزار شد.
اسماعیل نوری در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از رشادت ها و دلاوری های ایثارگران در دوران مبارزات قبل از انقلاب بر علیه رژیم ستم شاهی و دفاع مقدس به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات و همچنین ترویج الگوی فداکارانه شهدا و ایثارگران اشاره کرد و بر لزوم رسیدگی به مشکلات احتمالی خانواده معزز این عزیزان تاکید نمود.
در ادامه این نشست صمیمی مشکلات ایثارگران در استان زنجان بررسی شد و ایثارگران نیز درخواست ها و مشکلات خود را در این زمینه با مسوول امور ایثارگران وزارت ارتباطات مطرح کردند.
پس از پایان جلسه پرسش و پاسخ با ایثارگران, جلسه مشترکی با حضور تمامی مدیران و مسوولان استان برگزار شد که مشکلات و درخواست های ایثارگران در آن جلسه مطرح و مسوول امور ایثارگران وزارت ارتباطات از تمامی مسوولین و مدیران خواستار رسیدگی به مسائل و مشکلات ایثارگران شرکت ها و سازمان های تابعه در استان زنجان شد.
نوری همچنین با حضور در  کلینیک فوق تخصصی درمان سرطان مهرانه و بازدید از فناوری های نوین و پیشرفته این خیریه عظیم،بر غیرت و همدلی و انسجام مردم زنجان در ایجاد و حمایت از چنین مجموعه ای آفرین گفت و این انجمن خیریه را الگویی بی نظیر از اتحاد و انسجام برای رفع مشکلات مردم دانست.
زیارت قبور مطهر شهدای گمنام و نثار فاتحه بر ارواح شهدا و در ادامه مراسم دعای پر فیض زیارت عاشورا با حضور جمعی از مدیران شرکتهای تابعه و ایثارگران و خانواده های شهدا از دیگر برنامه های سفر نوری و هیئت همراه به استان زنجان بود.
اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در جوار مزار شهدای گمنام وصف ناپذیر ترین و زیباترین تجلی ابراز بندگی بر پیشگاه احدیت و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای اسلام و لبیک بر اوامر رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای بود که حسن ختام این سفر معنوی و سرشار از امید شد.

۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۱۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید