پرش به محتوای اصلی

اخبار

با حضور استاندار زنجان محقق شد: افتتاح پنج طرح تلفن خانگی در روستاهای طارم

با حضور استاندار زنجان محقق شد: افتتاح پنج طرح تلفن خانگی در روستاهای طارم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، از افتتاح پنج طرح تلفن خانگی (USO) در روستاهای دور از دسترس طارم، با حضور استاندار زنجان و به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

"مرتضی شهامی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، با اشاره به این که طرح‎ تلفن های خانگی (USO) در روستاهای دور از دسترس و بالای ۲۰ خانوار اجرا می‌شود، ابراز داشت: این روستاها به دلیل نداشتن امکانات و تجهیزات لازم به منظور برخورداری از تلفن ثابت، با تمهیدات انجام شده در طول سال‎های اخیر، جز طرح تلفن های خانگی (USO)  قرار می گیرند.

 

وی افزود: با توجه به این که تاکنون ۲ طرح تلفن خانگی (USO) در منطقه زنجانرود به اجرا در آمده است، پیش از ظهر امروز، ۵ طرح دیگر نیز در روستاهای دور از دسترس شهرستان طارم با حضور استاندار زنجان و جمعی از مسئولان مخابرات این شهرستان افتتاح شد.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، با تأکید بر این که طبق هماهنگی‌های انجام شده ۲۴ طرح تلفن خانگی تا پایان امسال در استان زنجان پیاده‎سازی خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به این که تعداد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان زنجان که فاقد تلفن ثابت هستند، بیش از این میزان است، امیدواریم تا پایان سال آینده، این تعداد به ۷۰ طرح تلفن خانگی افزایش یابد.

 

شهامی تصریح کرد: مرحله اجرایی این طرح‌ها از سوی پیمانکاران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلفن همراه روستایی انجام شده و تاکنون پیشرفت مطلوبی داشته است.


انتهای پیام
۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید