پرش به محتوای اصلی

اخبار

حضور دکتر فرخی در نمایشگاه الکامپ 97

حضور دکتر فرخی در نمایشگاه الکامپ 97
مدیر کل ارتباطات در آیین افتتاح نمایشگاه الکامپ 97 ((باید عمده خدمات دستگاه های اجرایی به صورت الکترونیکی ارایه شود))

نمایشگاه الکامپ همه ساله در مهرماه با حضور فعالان حوزه الکترونیک و کامپیوتر در زنجان برگزار می گردد. این نمایشگاه امسال نیز مانند سالهای گذشته با همیاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان همراه بوده است.

در ابتدای آیین آقای دکتر فرخی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، در سخنرانی خود اشاره کرد: در سال 2018 بر اساس گزارش  سازمان ملل متحد در زمینه شاخص های دولت الکترونیکی با 20 پله صعود از رتبه 106 به 86 ارتقا یافتیم.
فرخی افزود: این ارزیابی بر اساس سه شاخص زیرساختهای مخابراتی، خدمات برخط(سرویس های آنلاین)، و سرمایه نیروی انسانی انجام پذیرفته است.

وی ادامه داد: در شاخص سرمایه نیروی انسانی در رتبه بالایی هستیم و باید در مقوله زیرساختهای مخابراتی و سرویس های آنلاین خود را ارتقا دهیم و جزو 50 کشور اول دنیا باشیم.

آقای دکتر فرخی گفت: رسیدن به این جایگاه نیازمند تأمین زیرساخت هاست و تاکنون به زیرساخت های فیبر نوری ثابت و سیار رسیده ایم.

فرخی اضافه کرد: باید تا پایان برنامه ششم توسعه همه خدمات الکترونیکی شود و برهمین اساس باید 12 درصد مراجعه مستقیم مردم به ادارات کاهش یابد.

پس از آیین افتتاحیه، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، به همراه شعبانی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان و اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از غرفه ها بازدید نمودند.

ششمین نمایشگاه الکامپ با شعار پیش به سوی ایران دیجیتال با تولید ایرانی در زنجان برگزار می شود.
این نمایشگاه تا ششم مهر ادامه دارد.

۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۹
تعداد بازدید : ۲۷۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید