پرش به محتوای اصلی

اخبار

حضور نماینده اداره کل ICT استان در بازدید نماینده زنجان در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری استان

حضور نماینده اداره کل ICT استان در بازدید نماینده زنجان در مجلس شورای اسلامی  از پارک علم و فناوری استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، پیرو دعوت رئیس پارک علم و فناوری استان همزمان با بازدید دکتر فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری استان، نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این مراسم حضور یافت.

با توجه به این که مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، عضو شورای سیاست گذاری پارک علم و فناوری استان می باشد و شرکتهای متعددی در حوزه ICT در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند، حضور در بازدید با ارائه توضیحاتی درباره روند و مشکلات پیش روی شرکتهای فعال در حوزهICT  همراه بود.

در این دیدار  دکتر احمدی ضمن آشنایی با وضعیت پارک و فعالیت شرکتهای مستقر در آن، با ابراز خرسندی از اقدامات انجام گرفته، قول مساعدت به پارک علم و فناوری استان در تأمین بودجه و ساختمان، استقرار و نیز مساعدت به شرکتهای توانمند در اخذ مجوزهای لازم و توسعه بازار ایشان را اعلام نمود.

یکی از وظایف اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کمک و حمایت از Startupهای حوزه ICT و نیز تلاش در جهت توسعه و تقویت بازار کسب و کار ICT استان می باشد.

برای این منظور Startupها و شرکتهای نوپا که در پارک های علم و فناوری یا مراکز رشد دانشگاهی مستقر باشند می توانند از تسهیلات حمایتی این اداره کل تا سقف 1 میلیارد ریال با نرخ کارمزد 4 درصد بهره مند شوند.

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۱۹۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید