پرش به محتوای اصلی

اخبار

حمایت و استقبال اداره کل ICT زنجان از ایجاد و توسعه کسب و کارهای این حوزه

حمایت و استقبال اداره کل ICT زنجان از ایجاد و توسعه کسب و کارهای این حوزه
فعالان کسب و کارهای مختلف در حوزه ICT می توانند از تسهیلات قابل ارائه توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان بهره مند شوند.

در راستای حمایت از کسب و کارهای حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، جلسه کارگروه وام وجوه اداره شده استان به ریاست وحید فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور اکثریت اعضای کارگروه برگزار شد.

در این جلسه، دو طرح متقاضیان دریافت تسهیلات در قالب تسهیلات شرکتهای نوپا و تسهیلات طرح های فناورانه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مدیر کل ICT استان با اشاره به حمایت و استقبال همه جانبه این اداره کل از ایجاد و توسعه کسب و کارهای این حوزه عنوان کرد: فعالان کسب و کارهای مختلف در حوزه ICT می توانند از تسهیلات قابل ارائه توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بهره مند شوند.

وی گفت:توسعه دهندگان نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چندرسانه ای برای تلفن همراه (Mobile App)؛ می توانندتسهیلاتی تا سقف 150 میلیون ریال، با نرخ کارمزد4 درصد دریافت نمایند.

ایشان افزود: به شرکتهای نوپا(Startup) به شرط استقرار در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه ها تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال، با نرخ کارمزد 4 درصد پرداخت می شود.

فرخی گفت: به شرکتهای با سابقه بیش از سه سال، دارای طرح فناورانه؛ تسهیلات به تناسب توان مالی شرکت تا سقف 20 میلیارد ریال، با نرخ کارمزد 3 تا 12 درصد متناسب با نوع طرح ارائه می شود.

در پایان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: شرکتهای دارای قرارداد در حوزه ICT به منظور تأمین نقدینگی (سرمایه در گردش)؛ می توانند از تسهیلات به تناسب مبلغ قرارداد تا سقف 20 میلیارد ریال، با نرخ کارمزد 16 درصد بهره مند شوند.

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۳۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید