پرش به محتوای اصلی

اخبار

رونمایی از محصول بومی شرکت زنجانی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دستگاه ها توسط استاندار زنجان

رونمایی از محصول بومی شرکت زنجانی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دستگاه ها توسط استاندار زنجان
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور فتح اله حقیقی استاندار زنجان از اپلیکیشن اندرویدی سامانه ساجد(سامانه جامع درآمد و امور مشترکین) شرکت آب منطقه ای زنجان رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان مدیر گروه نرم افزاری آداک در باره نرم افزار ساجد گفت:این اپلیکیشن بخش از سامانه جامع درآمد و امور مشترکین می باشد که در بستر تلفن های هوشمند امکانات متنوعی برای مدیران و مشترکین شرکتهای آب منطقه ای کشور ارائه می دهد.

وی افزود: این اپلیکیشن برای اولین بار در کشور با حمایتهای اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان طراحی و تولید شده که در سال 1396 موفق به دریافت وام وجوه اداره شده برای توسعه این سامانه شده است و  تأییده امنیتی از مرکز آپای دانشگاه زنجان را نیز دریافت کرده است.

وی گفت: از جمله قابلیت های این سامانه برای مدیران، دسترسی به آمار جامعی از داده ها مانند: تعداد مشترکین حقیقی و حقوقی، تعداد پروانه بهره برداری، پروانه حفر، موافقت اصولی  صادر شده و تعداد نصب منصوبات را مشاهده نمایند. هم چنین به  صورت لحظه ای می توانند میزان مصارف آب را به تفکیک سال مالی و بازه های قرائت و همچنین میزان درآمد های محقق شده را مشاهده کنند. این ابزارها در سطح کلان و ملی میتواند کمک شایانی به حل بحران کم آبی و مدیرت آبی کشور کند.

مدیر آداک افزود: مشترکین شرکت نیز بدون مراجعه حضوری می توانند قبوض صادر شده برای پروانه های بهره برداری خود را به همراه جزییات نحوه محاسبه مشاهده و درخواست تقسیط کرده و پرداخت کنند که پس از صدور قبض توسط امور مشترکین یک پیام به صورت خودکار به مشترکین ارسال می شود.

وی خاطرنشان کرد: مشاهده آخرین وضعیت بدهکاری و بستانکاری، مشاهده آخرین وضعیت پروانه ها، مشاهده شرکا، مشاهده مصرف و اسکن کیوآرکد پروانه های غیر قابل جعل صادر شده توسط سامانه از امکاناتی هستند که برای مشترکین اپلیکیشن در نظر گرفته شده است.

این رونمایی با حضور معاونین استاندار و برخی از مقامات استان زنجان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی برگزار شد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰
تعداد بازدید : ۲۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید