پرش به محتوای اصلی

اخبار

لزوم استفاده از پتانسیل بخش خصوصی جهت راه اندازی دیتا سنتر بین المللی در زنجان

لزوم استفاده از پتانسیل بخش خصوصی جهت راه اندازی دیتا سنتر بین المللی در زنجان
اعضای سازمان نصر زنجان به منظور بررسی مسائل حوزه نظام صنفی رایانه ای استان، تعامل و تبادل نظر با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان دیدار کردند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان افشین آشوری رئیس سازمان نصر و اعضای هیات مدیره با وحید فرخی مدیر کل ICT استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات زنجان با محوریت ارائه گزارش و بررسی برنامه های سال جدید سازمان و پایش مشکلات حوزه IT و افزایش حقوق پرسنل در سال 98 به بحث و گفتگو نشستند.

فرخی در این دیدار گفت:یک از مباحث  حائز اهمیت در حوزه IT استان، دیتاسنترهای بین المللی است که در صدد آن هستیم استان زنجان نیز میزبان یکی از این دیتا سنترها باشد.

   مدیر کل ict  استان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی مخابرات، الکترونیک، فناوری اطلاعات و رسانه  که قرار است ۲۳ تا ۲۶ خردادماه 98 در اقلیم کردستان عراق، اربیل برگزارشود، حضور حوزه IT استان زنجان در کریدور اقتصادی ایران و عراق را لازم و ضروری دانست و گفت: جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی و در راستای تحقق این امر با اتاق بازرگانی استان زنجان مناسب است تعامل شده و جلساتی برای حضور فعال در این نمایشگاه پیش بینی گردد.

فرخی با تاکید بر این مطلب که  فعالیتهای نظام صنفی رایانه ای استان نباید محدود به مقوله خاص و محدوده جغرافیایی  باشد افزود:  بهره مندی از توان و ظرفیت مشاوران متخصص و کارآزموده سازمان نصر زنجان توسط پیمانکاران، سازمان ها و ارگان های دولتی در ارزیابی پروژه های حوزه فناوری اطلاعات در دست کار قرار خواهد گرفت.

 در پایان این جلسه هیات مدیره سازمان نصر زنجان، افزایش حقوق و رعایت تعرفه خدمات حوزه IT از سوی همکاران و ارگان های دولتی را مورد بحث قرار دادند.

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۲۳۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید