پرش به محتوای اصلی

اخبار

تأکید مدیرکل ICT زنجان بر ایجاد خطوط Protection برای شهرستانهای مرزی استان از استانهای همجوار

تأکید مدیرکل ICT زنجان بر ایجاد خطوط Protection برای شهرستانهای مرزی استان از استانهای همجوار
جلسه شورای مدیران ICT و کارگروه ارتباطی استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در نخستین جلسه شورای مدیران ICT استان زنجان در سال 1398، وحید فرخی، مدیرکل ICT استان، بر لزوم آمادگی کلیه دستگاه های زیرمجموعه وزارت ICT در استان برای مواجهه با بلایای طبیعی و مواقع بحران تأکید کرد.

 در این جلسه به صورت ویژه در قالب کارگروه ارتباطی، مسیرهای مختلف ارتباطی استان از لحاظ پایداری و یا ایجاد مسیرهای جدید پشتیبان مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه با ارائه گزارش نماینده مدیریت منطقه زنجان شرکت مخابرات در خصوص مسیرهای پشتیبان در سطح شهرستانهای استان زنجان، اعلام شد هم اکنون برای همه مراکز مخابراتی شهرستانهای استان یک ارتباط فیبر نوری و یک ارتباط بی سیم به عنوان Protection وجود دارد.

فرخی گفت:ارزیابی لازم برای ایجاد خطوط Protection مبتنی بر فیبر نوری در شهرستانهای مرزی استان از طریق استانهای همجوار انجام پذیرد.

وی در ادامه موضوعات پیرامون الکترونیکی کردن استعلام های حریم فیبر نوری، بررسی نتایج حاصل از برگزاری دوره های توانمندسازی بانوان روستایی در حوزه ICT مورد طرح و بررسی قرار داد.

 جلسه شورای مدیران ICT استان به ریاست وحید فرخی مدیرکل ICT و با حضور مدیران و نمایندگان ادارات کل پست استان، ارتباطات زیرساخت استان، تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمالغرب، مدیریت شعب پست بانک استان و مدیریت منطقه زنجان شرکت مخابرات؛ برگزار شد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۲۴۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید