پرش به محتوای اصلی

اخبار

زنجان، ایستگاه اول آموزش‌های ملی تحول دیجیتال در سال 98

زنجان، ایستگاه اول آموزش‌های ملی تحول دیجیتال در سال 98
دوره های آموزشی «تحول دیجیتال» و «رهبری دیجیتال» در دو سطح دانشگاهی و ویژه مدیران دستگاه های اجرایی در زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان دوره های آموزشی «تحول دیجیتال» و «رهبری دیجیتال» با حضور مهدی شامی زنجانی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و پژوهشگر حوزه تحول دیجیتال در دو سطح دانشگاهی و ویژه مدیران دستگاه های اجرایی استان در زنجان برگزار شد.

در بخش اول برنامه که در سالن غدیر دانشگاه زنجان و در جمع بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید، دانشجویان و صنعتگران استان بود شامی زنجانی به سخنرانی با موضوع «تحول دیجیتال» پرداخت مباحث اصلی این سخنرانی پیرامون نگرش دیجیتال، مبانی و مفاهیم دیجیتال، و آشنایی با دستاوردها و قابلیت‌های تحول دیجیتال بود.

در بخش دوم دوره آموزشی که به میزبانی سازمان برنامه ‌و‌‌ بودجه استان زنجان و در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، وی در خصوص «رهبری دیجیتال» سخنرانی کرد.

 وی گفت: تحول دیجیتال، تحول در ساخنارهای سازمانی و تحول کسب و کار است و تحول دیجیتال در دولت، به معنای بازطراحی تمامی ابعاد خدمت است، نه فقط قسمت های الکترونیکی آن.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: تحول دیجیتال، اثر متقابل در حوزه های فرهنگ، نوآوری، رشد کسب و کارهای جدید دارد و افزود : لازم است فرآیند تغییر رفتار سازمانی برای حفاظت و ارتقاء داده به عنوان دارایی استراتژیک سازمان صورت پذیرد

شامی زنجانی خاطر نشان کرد: در این مسیر، هم آهنگ سازی رسـمـی افـراد، فـرآیندها و فناوری در راسـتـای تـوانـا سازی سازمان برای کاربرد بهینه داده به عنوان دارایی سازمانی اهمیت دارد.

دوره های آموزشی فوق به همت پارک علم و فناوری استان و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، دانشگاه زنجان، و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱
تعداد بازدید : ۲۱۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید