پرش به محتوای اصلی

اخبار

وضعیت ارتباطی انتخابات آتی مجلس در زنجان بصورت نقطه ای بررسی می شود

وضعیت ارتباطی انتخابات آتی مجلس در زنجان بصورت نقطه ای بررسی می شود
جلسه آسیب شناسی انتخابات گذشته در حوزه مسائل ارتباطی و اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استانداری زنجان به ریاست معاونت امور سیاسی و امنیتی استانداری زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان وحید فرخی مدیر کل ICT  استان در این جلسه ضمن تشریح فعالیتهای اداره کل ارتباطات در حوزه IT وCT به بیان پیشنهاداتی در زمینه بهبود فرآیند اخذ رای در انتخابات پرداخت.

وی گفت: پایش وضعیت ارتباطی در ایام انتخابات و رفع مشکلات و اختلالات ارتباطی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نباید حساسیت این موضوع را نادیده گرفت .

مدیر کل ICT  زنجان افزود: می بایست اکیپی متخصص متشکل از نمایندگان اداره کل ارتباطات زنجان ، فرمانداری شهرستان ها، نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه  و مخابرات استان جهت بررسی کارشناسی و رفع مشکل ارتباطی حوزه های انتخاباتی تشکیل شود و قطعی ارتباط حوزه های انتخاباتی را در طول مسیر های مشخص شده و  نقطه ای مورد بررسی و رفع مشکل قرار داد.

فرخی گفت: با تشکیل این اکیپ متخصص بوسیله درایو تست میزان پوشش آنتن دهی تلفن همراه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل در شهرها، جاده ها و روستاها مورد بررسی دقیق قرار می گیرد و موارد نقص و اختلال جهت رفع به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام می شود.

وی افزود: مسئله ای که در حوزه ارتباطات وجود دارد مقوله ی حدود روستاهاست، حدود در روستاهایی که در آنها طرح هادی در حال اجراست مشخص است ولی در روستاهایی که طرح هادی در آنها اجرا نمی شود مشخص نیست که بایستی قانونی در این باره وضع شود.

فرخی در پایان جلسه گفت : تمامی شاخص های ارتباطی استان با رشدهای قابل توجه همراه بوده و همگام با شرایط جهانی استان زنجان نیز گام های مهمی در توسعه زیرساخت های ارتباطی برداشته است. این گام های مهم موجب شده زمینه لازم برای تحقق اهداف توسعه ای در حوزه ارتباطی استان با روند مناسبی محقق شده و به نقطه مطلوب برسد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۲۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید