پرش به محتوای اصلی

اخبار

همایش منطقه ای مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات شمالغرب کشور به میزبانی استان زنجان برگزار گردید

همایش منطقه ای مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات شمالغرب کشور به میزبانی استان زنجان برگزار گردید
همایش منطقه ای مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌های شمالغرب کشور با حضور جناب آقایان مهندس شریف زاده معاونت محترم توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی و مهندس مظلومی معاون محترم وزیر و ریاست هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به میزبانی

همایش منطقه ای مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌های شمالغرب کشور با حضور جناب آقایان مهندس شریف زاده معاونت محترم توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی و مهندس مظلومی معاون محترم وزیر و ریاست هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به میزبانی استان زنجان و در محل مجموعه غار کتله خور طی روزهای هفتم و هشتم تیر ماه برگزار گردید.

در این همایش علاوه بر بازدید از غار زیبای کتله خور، بقعه قیدار نبی و گنبد تاریخی سلطانیه، شرکت کنندگان به بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث جاری و ارائه گزارش عملکرد از اهم فعالیت‌های استان خود پرداخته و از رهنمودهای معاونین محترم وزیر بهرمند گردیدند.

در آغاز همایش جناب آقای مهندس شریف زاده ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این گونه همایش‌های منطقه ای در سطح کشور و نتیجه بخش بودن آنها در همسان سازی تجربیات فی مابین، به تبیین نقش ادارات کل استان ها در پیشبرد اهداف حوزه ICT پرداختند. ایشان اثر گذاری اقدامات در حدود وظایف و اختیارات را به منظور گسترش فعالیت و خدمت رسانی به عموم مردم و ذی نفعان آن در جامعه، مورد توجه قرار داده و تاکید داشتند نیاز به توسعه و حاکمیت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله عوامل مهم تاسیس ادارات کل استان‌ها می‌باشد.

در این نشست جناب آقای مهندس مظلومی رئیس محترم هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مجری طرح خدمات عمومی اجباری روستایی (USO) با خاطر نشان کردن اهمیت ارتباطات روستاهای کشور و توسعه این بخش در نقاط محروم، همچنین اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در این زمینه، به تشریح برنامه ها و راه حل‌های اتخاذ شده جهت پیشبرد طرح و مقابله با مشکلات موجود در مسیر اجرایی آن پرداختند. ایشان با دعوت از نیروهای متخصص ادارات کل استانی برای تلاش مضاعف در تدوین شناسنامه اطلاعات ارتباطی روستاهای هر استان، اجرای کامل این پروژه و برخورداری تمام مناطق کشور را از بستر ارتباطی مطلوب دور از دسترس ندانسته و افزودند با اولویت قرار گرفتن روستاهای فاقد ارتباط بالای ۲۰ خانوار، فاز جدید طرح با شرکت مخابرات ایران نهایی شده و برای سال جاری علاوه بر اجرای تعهدات شرکت کوه نور تا تاریخ معین، تعهدا جدید به سرعت در حال پیگیری می باشد.

همایش منطقه ای مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌های شمالغرب کشور در مجموعه گردشگری غار کتله خور واقع در شهر گرماب استان زنجان در حال و هوایی متفاوت و در دل جاذبه‌های طبیعی برگزار گردید که از این حیث در نوع خود جالب توجه بود. اولین همایش منطقه ای مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌های شمالغرب کشور با زیارت بقعه حضرت قیدار نبی در شهر قیدار و بزدید از بنای مشهور و تاریخی گنبد سلطانیه به اتمام رسید.    

۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۹:۱۲
تعداد بازدید : ۳,۶۸۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید